Eventyrsmak Grillkrydder

Bilde av Eventyrsmak Grillkrydder.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Eventyrsmak Grillkrydder.

Inneholder dill, persille og sitrontimian. 20 gram Boks


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
27.11.2007
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderblandinger tørre
Produsent
EventyrsmakEventyrsmak
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3281
Spesielle egenskaper
Økologisk




Noen anbefalte oppskrifter som bruker Grillkrydder som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Sanuunad Digaag (Afrikansk kyllinggryte)4.296,271,398,6811,315,29
Den beste! Amerikansk fyll / stuffing til kalkun5179,9613,248,476,165,21
Afrika-inspirert grillkylling4.8125,013,838,8812,714,8
Betalapskaus476,592,272,9910,453,02
Kyllingburger4.3211,145,6410,628,492,37
Grillribbe i skiver3.3302,7824,9213,316,095,93
Kinesiske karbonader379,132,4511,841,886,87
Tamarillo Chutney4.5120,420,220,9327,347,03
Grillede koteletter4.5257,1219,9419,160,25,92
Kyllingsandwich med bacon416910,688,928,386,78
Alt i en form4106,021,19,2614,165,58
Rundbrød3.5195,977,331,0630,452,6
Grillede skiver av blomkål342,271,951,614,083,85
Hjemmelagde chips av poteter2106,133,951,6914,931,76
Pasta alfredo med krydderpølser3366,9425,4212,8820,8913,42


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eventyrsmak Grillkrydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Old el paso Taco Spice Mix hot1203287,512,84,759
Maarud dipmix holiday 3 pk1255299,942,36,461
Knorr chili con carne krydderblanding504120,457,28,15
Toro krydderiet potetkrydder provence tilberedt526125,715,82,116,3
Santa Maria dip mix Guacamole1307312,372,36,163
Masalamagic nirus chaat masala1200286,8197
Santa maria pommes frites krydder505120,691,54,218,6
Taco kryddermix9512263,55,936,7
Santa Maria grillkrydder 50 gr738176,383,17,124,2
Risenta spicemix african paste2621626,41654,48,5
Hindu grillkrydder boks472112,83,210,47,2
Hindu jegermix glass1588379,5316,117,432,8
Santa Maria BBQ Rub Classic American1179281,7888,937
Santa Maria Tom Kha Soup Mix1093261,222,21047
Caj P. hvitløkskrydder667159,410,25,148,3

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.