Rema 1000 penne fullkorn

Bilde av Rema 1000 penne fullkorn.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 penne fullkorn

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1469 kilojoule
Kcal 351.1 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 64 gram
Sukker 3.4 gram
Kostfiber 8.4 gram
Fett 2.5 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om Rema 1000 penne fullkorn.

Ekte italiensk fullkorn pasta


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
24.04.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta penne
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000Rema 1000
Karakter (Snitt)
2,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3929





Noen anbefalte oppskrifter som bruker penne som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pasta penne med pesto og kylling4195,088,5814,6414,248,94
Pasta med grillet pølse og pesto3.7306,7517,0911,3925,9110,3
Ovnsbakt ziti med kjøttboller og parmesan3179,135,2911,121,235,93
Penne med asparges og kylling4.5178,987,711,614,928,6
Marit Bjørgens ovnsbakte laks med tapenade og pasta4188,057,7110,7418,1211,42
Kjøttdeigpanne med penne3167,116,459,5116,725,87
Pasta carbonara med reker 23151,555,0112,8913,1113,07
Vegetarpasta med asparges og honningdressing3250,976,734,8441,758,02
Pasta alfredo med krydderpølser3366,9425,4212,8820,8913,42
Pasta med reker og crème fraîche3133,314,3910,4812,2812,13
Kjøttboller med pasta 2389,574,894,576,452,98
Blåskjellpasta i tomatsaus3144,753,647,0919,634,84
Pasta og kjøttboller390,565,024,556,422,85
Nakkekoteletter med penne og aspargesbønner3160,247,989,6711,934,53
Penne med blåmuggost og brokkoli3207,148,886,5522,555,99


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 penne fullkorn med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro penne rigate14803600,51375
First Price penne14713471,311,969,8
Penne fersk12442931,91156
DrSchar Penne1539367,821,58,378
Barilla Penne rigate1521363,51212,571,2
Eldorado pasta penne1538367,581,51274
Penne tørr1471347111,969,8
Jacobs Utvalgte pasta pennoni1497357,781,51172,4
Barilla Pennette Fullkorn 1 kg1482354,192,51365,7
Orgran Ris & Mais penne1535351,330,96,379,8
Sopps penne fullkornspasta1450346,5521465
Semper penne fiber1450346,551,8872
Barilla Pennette Rigate Integrali Fullkorn1482354,192,51365
Barilla Penne rigate glutenfri1540368,061,56,979,6
Pasta Penne, økologisk, Green Valley1471347111,969,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.