Søterot

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Søterot.

Flere arter som er gamle medisinplanter. Bruk mye her i landet i gamle dager. Først og fremst roten blir brukt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Søterot.

Medisin og krydder.


Innlagt dato
Oppdatert dato
07.03.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderurter og urter
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3435




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Søterot med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Krusemynte29370,020,943,756,89
Hindu estragon glass1234294,927,222,850,2
Mynte, tørket1177282619,922,2
Santa maria Laurbærblad1478353,248,47,648,7
Hibiscus15637,280,650,437,41
Hindu koriander blad glass1338319,784,821,941,5
Brønnkarse, rå48120,11,90
Hindu timian glass1183282,737,49,126,9
Hindu timian premium1183282,737,49,126,9
Kaffirlime blad, limeblad292,8870197
Santa maria oregano 5 gr1101263,134,3926,4
Go-Tan hakket lemongrass10525,0910,22,4
Go-Tan hakket ingefær29670,740,31,412
Basilikum, tørket10122444,12310
Reddik spirer, bladreddik18043,022,533,813,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.