Bergbys sennep søt 510gr

Bilde av Bergbys sennep søt 510gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Bergbys sennep søt 510gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1055 kilojoule
Kcal 252.1 kalorier
Protein 4.5 gram
Karbo 49 gram
Sukker 46 gram
Kostfiber gram
Fett 4.5 gram
Mettet fett 0.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
23.03.2021
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Sennep sauser
Kilde til Næringsdata
Produsent
Bergbys sennepBergbys sennep
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1365





Noen anbefalte oppskrifter som bruker sennep som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Kyllingfilet med smakfull saus4.6148,059,7712,412,518,59
Hønsefrikasse4.297,885,446,225,13,4
Sylte i lefse med sennep5.6212,175,858,4330,099,84
Pangasius4.5122,97,313,820,44,55
Cæsar salat4.3223,3818,563,019,8810,02
Løksuppe4.715,460,040,42,661,34
Lammelår med rosmarin og hvitløk4.3141,765,3316,385,814,91
Ovnstekt laksefilet i fløtesaus4.4243,9320,3412,411,1415,2
Eggesalat med purre4.6263,7724,838,081,915,75
Fjellstuens viltgryte5.2117,147,228,124,348,84
Fransk lakseform4.9174,2512,6910,783,6110,15
Marit Bjørgens ovnsbakte torsk5.296,743,7414,860,7810,99
Lutefisk Larousse Gastronomique 20065.498,245,27,644,35,72
Makaroni med ost3.9154,936,597,8515,423,38
Ovnsbakt sjøkreps4.9323,3630,057,141,5215,37


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Bergbys sennep søt 510gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Idun sennep søt-fyldig976233,263,53,346
Maille wholegrain sennep 210gr730174,471079
Maille Honey Dijon Sennep 230g10002397536
Idun sennepssaus1580377,62351,514
Idun American Classics Honey Mustard dressing1280305,92251,919
Sennep6621586,45,718,5
Idun sennep sterk glass638152,486,65,917
Fallot dijon sennep lys 210gr681162,75127,43
Fallot dijon sennep valnøtt 105gr704168,25137,24,2
Idun bodsennep600143,46,7614
Maille Dijon Original 380gr620148,181173,5
Maille Dijon Original 215gr620148,181173,5
Fallot dijon sennep estragon 210gr592141,48117,65,5
Idun pølsesennep462110,413,63,815
Bergbys sennep honning 230gr950227,058635

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.