Coop gule erter 500gr

Bilde av Coop gule erter 500gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop gule erter 500gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1317 kilojoule
Kcal 314.8 kalorier
Protein 19.8 gram
Karbo 46.2 gram
Sukker 2.8 gram
Kostfiber 16.6 gram
Fett 1.6 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.03.2023
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2338





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop gule erter 500gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Eldorado hermetiske kikerter553132,162,17,118,7
Kolonihagen Bønnemiks424101,331,16,513
Eldorado hermetiske kikerter økologiske576137,662,4719
Borlotti hermetiske34782,930,285,5415,12
Eldorado hermetiske husholdningserter26864,0514,37
Coop Baked Beans In Tomato Sauce 42033379,580,64,311
Bønner, grønne hermetiske14735,130,281,894,68
Bonduelle kikerter502119,972,26,414,7
Linser, grønne, hermetiske217520,65,73,6
Coop anglamark Økologiske hvitebønner i tomatsaus440105,160,73,318
Kolonihagen Hvite bønner424101,331,16,513
Coop bønnemiks456108,9817,214
Eldorado gule erter1314314,041,52046
Bønner, Røde hermetiske35484,60,365,2615,54
Coop anglamark Økologiske limabønner38692,2506,713

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.