Freia Premium pistasj 100 gr

Bilde av Freia Premium pistasj 100 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Freia Premium pistasj 100 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2435 kilojoule
Kcal 582 kalorier
Protein 7.5 gram
Karbo 35 gram
Sukker 31 gram
Kostfiber 10 gram
Fett 44 gram
Mettet fett 25 gram



Annonse




Fakta om Freia Premium pistasj 100 gr.

Premium 70% sjokolade med Pistasjenøtter


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2020
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker sjokolade
Kilde til Næringsdata
Produsent
FreiaFreia
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2074





Noen anbefalte oppskrifter som bruker mørk sjokolade som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Belgiske Sjokoladetrøfler4.3483,68375,9628,413,86
Ronnys glutenfrie Oreokake4.2425,6328,174,837,5910,48
Franske søte boller med sjokoladefyll5327,616,026,8537,525,71
Carob sjokoladepudding3.7136,146,326,0310,1413,56
Brownies 53.3465,2732,837,0533,928,56
Sjokoladetrøfler4.5472,3937,065,8220,0119,48
Sjokoladefudge med sukrin4.5457,8940,472,8419,0920,38
Lakrismoussé med pasjonsfruktkrem, på nemesisbunn4.5384,3425,344,5333,438,35
Lakrismoussé med pasjonsfruktkrem, på nemesisbunn4.5384,3425,344,5333,438,35
Himmelsk brownie4.5335,0123,995,056,3317,95
Appelsin og mandelkake3.5294,4321,855,9217,215,37
Sjokoladepai med fibersirup3442,8736,235,6915,528,6
Kalendertrøfler3503,9837,015,6933,3913,92
Konfektkake med karamell og sjokoladetopp3366,5629,88,212,7714,11
Enkle sjokoladekjeks3440,622,688,0948,545,21


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Freia Premium pistasj 100 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Anthon Berg Mandelegg lakris2176520,0630952
Mars Snickers 3 pakke 150gr208149828,27,552,2
Nidar smågodt beste biter 220 gr1530365,678,13,969
Nidar Vill fruktige bær1460348,940,50,184
Anthon Berg Signatures Konfekt 460gr2208527,71315,955
Anthon Berg gold 400gr2154514,8295,357
Nidar punchknapper1754419,211,40,677,7
Freia Japp protein2122507,15272542
Nidar favoritter Mørkerød pose1880449,3222558
Freia Twist sylinder 1,5kg2000478224,364
Mars Bounty dark 57gr2040487,5627,63,755
Nicks peanut and fudge1748,9541833,911,127,4
Anthon Berg Julehasselnøtter 120 gr2293548,02327,556
Nidar Troika1680401,52183,157
Coop Xtra påleggsjokolade2191523,64296,958

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.