Gilde Skogsbacon 180 gr

Bilde av Gilde Skogsbacon 180 gr.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gilde Skogsbacon 180 gr

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1452 kilojoule
Kcal 347 kalorier
Protein 13 gram
Karbo 0.3 gram
Sukker 0.1 gram
Kostfiber gram
Fett 33 gram
Mettet fett 12 gram



Annonse




Fakta om Gilde Skogsbacon 180 gr.

Tykke skiver gir ekstra smakfult bacon. Brukes til omelett, speilegg, raspeball eller fleskepannekaker.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.11.2020
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt Svin flesk fett bacon
Kilde til Næringsdata
Produsent
GildeGildes Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
2681





Noen anbefalte oppskrifter som bruker bacon som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pasta Carbonara3.8247,813,3411,1520,135,47
Lutefisk4.280,891,8910,135,325,54
Pizzaboller3.9253,699,999,3930,043,86
Flying Jacob (flyvende jakob)5230,9417,1814,234,634,81
Elggryte 35.460,061,245,785,257,48
Ungarsk paprikagryte5.282,813,3911,261,396,88
Braisert lårtunge med tomat- og peanutsaus4.1159,099,9312,574,1411,22
Club sandwich 24.8174,467,549,8616,16,98
Bakt Potet en annen3.9230,6619,486,696,747,53
Fleskasos5.4119,768,365,155,394,43
Blandaball4.7127,6858,1711,554,56
Lutefisk Larousse Gastronomique 20065.498,245,27,644,35,72
Helstekt indrefilet med oksehale- og jordskokkragu5.3122,9210,054,322,076,7
Hjortefilet med glaserte epler5.389,933,685,497,566,79
Hjortefilet med glaserte epler5.389,933,685,497,566,79


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gilde Skogsbacon 180 gr med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Finsbråten bacon i skiver1400334,632140,1
Gilde pizzabacon storpakke1246297,7927140,5
Gilde Stjernebacon1246297,7927140,5
Nordfjord fjordbacon1581377,8536130,4
Gilde Bacon med svor stk 300g1482354,1934130,2
Aron Mat Tørrsaltet bacon 250 gr1653395,0637,216,40
Grilstad lev litt lettere filetbacon971232,069200
Gilde tøff bacon912217,9616135,8
Folkets bacon Stekt i Skiver 80g700167,353,8200,3
Nordfjord lettsaltet sideflesk1389331,9731130,3
Gilde burgerbacon935223,4617180,5
Folkets smårett med bacon1110265,2923150,2
Nordfjord strynbacon 150 gr1266302,5729100,6
Finsbråten bacon tørrsaltet1239296,1227,213,60,1
Nordfjord lutefiskbacon1267302,8129110,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.