Gogreen økologisk miks

Bilde av Gogreen økologisk miks.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Gogreen økologisk miks

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 500 kilojoule
Kcal 119.5 kalorier
Protein 7 gram
Karbo 15 gram
Sukker 1 gram
Kostfiber 8 gram
Fett 1 gram
Mettet fett 0.2 gram



Annonse




Fakta om Gogreen økologisk miks.

GoGreen Øko bønnemix er en herlig miks av forkokte borlottibønner, kikerter samt store hvite bønner pakket i en smart forpakning helt klar til å serveres.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.03.2021
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
GoGreen. Lantmännen CerealiaGoGreen
Karakter (Snitt)
3,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
4241
Spesielle egenskaper
Nøkkelhullvare
Økologisk





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Gogreen økologisk miks med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop anglamark Økologiske kikerter537128,342,96,916
Eldorado hermetiske kikerter553132,162,17,118,7
Kolonihagen Bønnemiks424101,331,16,513
Gogreen svarte bønner38090,821,17,58,5
Kolonihagen Kidneybønner419100,140,77,812
Linser, grønne, hermetiske217520,65,73,6
Svarte bønner, hermetiske2937016,64,3
Eldorado kikerter553132,162,17,118,7
Coop røde linser500119,51815
Helios Bønner i tomatsaus35685,081,82,413,7
GoGreen røde linser i tetrapakke500119,51815
Eldorado salat og grytebønner428102,290,7812,6
Coop brune bønner41198,220,66,314
Eldorado hermetiske tørkede erter452108,020,56,916,2
Coop bønnespirer4310,2701,51

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.