Coop anglamark Økologiske limabønner

Bilde av Coop anglamark Økologiske limabønner.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop anglamark Økologiske limabønner

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 386 kilojoule
Kcal 92.2 kalorier
Protein 6.7 gram
Karbo 13 gram
Sukker 0.6 gram
Kostfiber 6.4 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.04.2020
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4815
Spesielle egenskaper
Økologisk





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop anglamark Økologiske limabønner med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hvite bønner, kokt4921180,410,39,8
Eldorado hvite bønner32577,670,84,410,8
Bønner, i chilisaus, hermetisk260620,94,55,7
Hvite bønner, store, hermetiske412980,86,912,4
Eldorado brekkbønner9923,660,11,23
Eldorado kidneybønner 3 pakke437104,440,56,815
Gogreen økologiske kidneybønner32076,480,68,16,8
Kolonihagen Kikerter514122,842,56,715
Coop anglamark Økologiske kidneybønner495118,30,66,918
Eldorado kidneybønner428102,290,7812,6
Bonduelle kikerter502119,972,26,414,7
Coop Kikerter37990,582,25,59,5
Helios Kidneybønner, røde484115,670,6819,2
Eldorado hermetiske tørkede erter452108,020,56,916,2
Linser, røde, hermetiske379900,56,912,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.