Coop anglamark Økologiske limabønner

Bilde av Coop anglamark Økologiske limabønner.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop anglamark Økologiske limabønner

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 386 kilojoule
Kcal 92.2 kalorier
Protein 6.7 gram
Karbo 13 gram
Sukker 0.6 gram
Kostfiber 6.4 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.04.2020
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4816
Spesielle egenskaper
Økologisk





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop anglamark Økologiske limabønner med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gogreen svarte bønner38090,821,17,58,5
Bonduelle linser449107,310,78,514,2
Eldorado gule erter1314314,041,52046
Eldorado hermetiske kikerter økologiske576137,662,4719
GoGreen borlottibønner30071,70,559,5
Eldorado brekkbønner9923,660,11,23
Gogreen økologiske store hvite bønner35083,650,85,99,4
Eldorado økologiske linser36887,950,56,412,2
Borlotti hermetiske34782,930,285,5415,12
Heinz baked beans33780,540,24,712,9
Bonduelle kidney bønner røde 160gr468111,850,58,315,2
Eldorado økologiske kidneybønner39193,440,77,710,5
GoGreen Hvite bønner1200286,822244
Linser, grønne, hermetiske217520,65,73,6
Hvite bønner, store, hermetiske412980,86,912,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.