Helios ekte vaniljepulver 10 g

Bilde av Helios ekte vaniljepulver 10 g.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Helios ekte vaniljepulver 10 g.

Ekte vanilje fra vaniljeorkidéer som er hånd-pollinert, høstet, gjæret, forvellet og tørket i flere måneder for å oppnå den dype, fyldige og søte smaken.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Helios ekte vaniljepulver 10 g.

Brukes til smakssetting av desserter og bakst. Dyp og fyldig smak og er drøy i bruk. En teskje pulver tilsvarer en hel vaniljestang.


Innlagt dato
Oppdatert dato
19.06.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydder rent
Produsent
HeliosHelios
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
401
Spesielle egenskaper
Økologisk




Noen anbefalte oppskrifter som bruker vaniljepulver som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Gulrotkake med sukrin3.5199,2812,585,221510,21
Black Magic sjokoladekake4.5367,1931,514,9715,279,11
Proteinrike sjokoladekjeks4.3237,3712,8118,84,3722,19
Saftig sjokoladekake med sukrin4267,0424,35,325,310,55
Saftig sjokoladekake med sukrin4267,0424,35,325,310,55
Kokosbollekake med sukrin3108,616,0911,341,2912,14
Oreo-kjeks med sukrin4.528321,844,61610,74
Myke karameller4.5318,5431,141,535,6211,32
Mandeltopper3375,3231,5815,394,0512,58
Skogsbærpai3109,338,511,434,9514,4
Granola med Sukrin og FiberFin3485,5930,9912,1134,138,65
Sjokolademoussekake med sukrin3332,7726,735,916,110,59
Kokoskake av kakemiks3306,1127,136,96,9911,13
Mandelstang3362,8327,259,925,8927,73
Rå sjokoladepai3466,7336,696,0322,518,5


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Helios ekte vaniljepulver 10 g med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hindu kanel malt boks1016242,821,2428,1
Hindu Muskatnøtt hel Pose2093500,2236,35,828,5
Hvitløkspulver14633460,716,663,7
Santa Maria Kardemomme, malt 18 gr1344321,216,710,840,5
Toro krydderiet Dill1356324,084,52043
Santa maria Allehånde malt1457348,228,76,150,5
Santa Maria paprikapulver 59 gr1321315,7112,914,119,1
Toro Krydderiet Muskatnøtt Malt209350636,35,828,5
Santa maria timian 80gr1182282,497,49,126,9
Hindu vaniljestang Madagaskar glass822196,458,33,726,6
Santa Maria kanel malt1005240,191,2427,5
Seltin00000
Hindu nellik hel pose1391332,4413631,6
Santa maria safran14873525,811,461,5
Helios timian 10 gr tørket11832857,49,126,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.