Santa maria spisskummen

Bilde av Santa maria spisskummen.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa maria spisskummen

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1785 kilojoule
Kcal 426.6 kalorier
Protein 18 gram
Karbo 34 gram
Sukker 2.3 gram
Kostfiber gram
Fett 22 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse




Fakta om Santa maria spisskummen.

Spiskummin


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
21.06.2021
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydder rent
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4750





Noen anbefalte oppskrifter som bruker spisskummen som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Kylling Biryani 25123,251,8311,1314,826,95
Indisk kylling tandoori4.293,695,517,912,624,89
Arabisk lammegryte5.1173,7511,6914,252,768,69
Hummus (israelsk kikertpuré)4.4167,337,216,8516,553,41
Falafel 13.7138,753,775,2319,084,37
Falafel 13.7138,753,775,2319,084,37
Samosa3.498,460,563,2518,373,9
Kylling og couscous Marrakesh5.1102,491,959,6110,826
Marokkanske grønnsaker og kikerter på couscous-sen5.468,681,32,8410,343,47
Bosniske cufte (Bosniske kjøttboller)4.8191,8213,311,995,886,64
Vegetarisk couscous4.2100,72,083,4515,883,05
Afrikansk gryte5.246,592,352,453,134,74
Afgansk lamme kebab4.8107,863,9613,161,9411,97
Grill kryddermiks5285,7711,1110,6724,3824,46
Chicken masala4.280,432,959,523,046,96


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa maria spisskummen med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Urtekram gurkemeiepulver 25 gr12222913,29,744,4
Helios spisskummen 30 g1568374,7522,2717,8133,74
Santa maria salvie 12 gr1323316,1912,810,620,4
Karri, malt12343011414,32,8
Nellik, malt139033513631,6
Santa maria estragon 49gr1441344,397,222,842,8
Toro Krydderiet Valmuefrø Blå205049741,6183
Toro krydderiet Basilikum10132444,12310
Karragenan20548,990,161,5110,99
Hindu kanel hel boks1016242,821,2428,1
Hindu hvitløkpulver glass1464349,890,716,663,7
Santa maria nellik malt 20 gr1391332,4413631,6
Urtekram kanel ekte ceylon 25 gr10162461,2428,1
Toro Krydderiet Spisskummen malt1568374,7522,2717,8133,74
Tørsleffs Økologisk Fairtrade Vaniljestang872208,47,44,230,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.