Kolonihagen Vesterhavsost

Bilde av Kolonihagen Vesterhavsost.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kolonihagen Vesterhavsost

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1713 kilojoule
Kcal 409.4 kalorier
Protein 31 gram
Karbo 0.5 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 32 gram
Mettet fett 20 gram



Annonse




Fakta om Kolonihagen Vesterhavsost.

En prisbelønnet fastost fra Danmark lagret ved Bovbjerg Fyr.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.07.2022
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost fast hvitost
Kilde til Næringsdata
Produsent
KolonihagenKolonihagen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
1843
Spesielle egenskaper
Økologisk





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kolonihagen Vesterhavsost med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Caciotta1588379,5330261,4
Neufchatel1087259,7923,439,962,94
Tine Taffel Tomatost1301310,9324240,3
Tine Nøkkelost lettere med skorpe119028517330
Myrdal Gard Nøkkelost1773423,7436250,3
Cantal1635,983913126,980,6
Den blinde Ku, marrakesh1739415,6236250
Ost145835127270
Ostegården jørnsberg lagret ca 5 kg1512361,3623290,1
Danbo Gamle Jens1387331,4926241
Nøkkelost145835127270
Ibérico 6 mnd1703407,0133,924,31,29
Eiker gruveost1666398,1733260,1
Synnøve Havarti1404335,5526260,1
Synnøve Rosa Stjerna 400g1404335,5526260

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.