Toro brun saus uten løk, blokk

Bilde av Toro brun saus uten løk, blokk.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Toro brun saus uten løk, blokk

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 250 kilojoule
Kcal 59.8 kalorier
Protein 1 gram
Karbo 5.5 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 3.5 gram
Mettet fett gram

Notat


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Toro brun saus uten løk, blokk.

Til kjøttkaker, stekt kjøtt, kjøttpudding og pølser.


Innlagt dato
Oppdatert dato
22.09.2009
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Sauser pose
Kilde til Næringsdata
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
5 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
7866





Noen anbefalte oppskrifter som bruker brun saus som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Ris og kjøttdeig med brun saus3.8109,934,01612,064,48
Kjøtt i mørke4.679,782,987,385,365,83
Hjortekoteletter i kantarellfløtesaus4.1125,057,6312,921,1115,88
Brun lapskaus263,460,965,667,343,77
Pannestekt orrfuglbryst med kantarellsaus3.7151,3711,488,91,6616,01
Kjøttkaker i saus1.897,284,445,358,515,32
Brun saus til vilt, kalv og lam3.2207,5616,881,3412,576,29
Kjøtt i mørke med lammekjøtt4133,964,9215,995,938,34
Latmanns bankekjøtt390,083,2612,072,578,65
Ovnsstekt orrfugl med viltpeppersaus og sopptimbal3.3142,799,978,454,6611,73
Bresert tiur4.5120,298,726,961,0911,35
Omelett med steinsopp og kyllinglever4.5140,3610,748,761,416,25
Julepølse med rødkål4.5115,557,775,545,13,52
Aubin4.580,741,98,17,214,59
Fiskekaker med ris og rødkål4123,152,016,5219,434,04


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro brun saus uten løk, blokk med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro pastasaus Hvitløk Bolognese548130,977,2105,7
Toro peppersaus23556,161,437
Knorr mushroom sauce21050,192,21,55,9
Toro saus til stek20448,751,31,27,9
Toro bergensk fiskesaus40496,557,81,75
Toro Smaksrik base til hollandaise911217,722027,5
Toro pastasaus klassisk25059,750,51,711
Toro bali kyllingsaus tillagd857204,8219,51,66,2
Toro glutenfri brun saus9522,70,60,53,9
Knorr Hollandaisesaus 4 pakke820195,98173,67,5
Toro Smaksrik base til peppersaus833199,081825,3
Toro kjøttkakesaus tilberedt14835,371,10,85,4
Toro viltsaus24257,831,53,37,6
Toro pastasaus Chili Bolognese546130,497,3105,4
Toro kaldrørt hvitløk og urtesaus858205,06192,75,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.