Coop røde linser

Bilde av Coop røde linser.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Coop røde linser

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 500 kilojoule
Kcal 119.5 kalorier
Protein 8 gram
Karbo 15 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 9 gram
Fett 1 gram
Mettet fett 0.1 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
28.03.2023
Hovedgruppe
Belgvekster nøtter sopp
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
CoopCoop
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2326





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Coop røde linser med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Gogreen økologisk miks500119,51715
Kolonihagen Hvite bønner424101,331,16,513
Coop Baked Beans In Tomato Sauce 390g33379,580,64,311
Eldorado hermetiske røde kidney bønner437104,440,56,815
Helios Bønner i tomatsaus35685,081,82,413,7
Gogreen økologiske kikerter450107,552,86,111
Eldorado salat og grytebønner428102,290,7812,6
Coop brune bønner41198,220,66,314
Rema 1000 Bønner i Tomatsaus 420gr487116,390,5519
Eldorado gule erter1314314,041,52046
Svarte bønner, hermetiske2937016,64,3
Bonduelle Svarte bønner445106,351,17,313,1
Bonduelle kikerter502119,972,26,414,7
Bønner, grønne hermetiske14735,130,281,894,68
Coop bønnespirer4310,2701,51

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.