Eggen Gardsysteri Fjellblå

Bilde av Eggen Gardsysteri Fjellblå.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Eggen Gardsysteri Fjellblå.

Mjuk blåskimmelost med mye smak. God på brødskive og kjeks. Ei skive med smelta fjellblå på biffen gjør susen. Kan også brukes som dessert - lunkes og serveres sammen med noe søtt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.12.2007
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost Blåmuggost
Produsent
Eggen GardsysteriEggen Gardsysteri
Karakter (Snitt)
5,14 poeng satt av 7 brukere.
Besøk
4715
Spesielle egenskaper
Økologisk




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eggen Gardsysteri Fjellblå med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Roquefort Orchis Bordeaux AOP1509360,6531191,5
Roquefort Carles AOP1550370,4532211,8
Gorgonzola dolce DOP1340320,2627190
Gorgonzola dolce fior dItalia DOP1340320,2627190
Tine Selbu Blå Økologisk 1,5 kg1698405,8239150
Tine Selbu blå, smakfull173542040150
Bresse Bleu1792428,2842131
Saint Agur creme1185283,2125132,3
Arla Castello saga classic1840439,7644130,1
Arla Galbani Gorgonzola Erb1380329,8227,7201
Le Bleu Le Rustique1415338,1830180
Blue_castello1779425,1842130,5
Arla castello Sort1386331,2529170,5
Arla castello danablue extra creamy1782425,8941,5140,5
Den blinde Ku, blåmandag1250298,7526180

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.