Eggen Gardsysteri Fjellblå

Bilde av Eggen Gardsysteri Fjellblå.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Eggen Gardsysteri Fjellblå.

Mjuk blåskimmelost med mye smak. God på brødskive og kjeks. Ei skive med smelta fjellblå på biffen gjør susen. Kan også brukes som dessert - lunkes og serveres sammen med noe søtt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.12.2007
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost Blåmuggost
Produsent
Eggen GardsysteriEggen Gardsysteri
Karakter (Snitt)
5,14 poeng satt av 7 brukere.
Besøk
4713
Spesielle egenskaper
Økologisk




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eggen Gardsysteri Fjellblå med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Cambozola1801430,4342140,5
Tine Normanna ternet1624388,1335190
Cabrales Artesano DOP1461349,1730241
Tine små blå med rosepepper, chili og paprika1393332,9228210
Cambozola m/hvitløk1801430,4342140,5
Arla castello blå porsjonspakning1779425,1842130,5
Tine Selbu Blå Kraftig 1,5 kg1735414,6640150
Roquefort la coccinelle AOP1572375,732211,8
Arla Galbani Gorgonzola Erb1380329,8227,7201
Gorgonzola dolce DOP1340320,2627190
Picon del Valle Hojas m/blad1376328,8628200,2
Le Bleu Le Rustique1415338,1830180
Roche Baron1416338,4230180,5
Gorgonzola dolce fior dItalia DOP1340320,2627190
Rema 1000 Blue Cheese Dip 140gr1558372,3637,25,93,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.