Santa Maria Egg Nudler

Bilde av Santa Maria Egg Nudler.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa Maria Egg Nudler

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1488 kilojoule
Kcal 355.6 kalorier
Protein 11 gram
Karbo 71 gram
Sukker 3.5 gram
Kostfiber 2.5 gram
Fett 2 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om Santa Maria Egg Nudler.

Våre eggnudler tåler høy varme og passer derfor extra godt til wok. Nudlene har en lang og fast form, noe som gjør at de blandes fint sammen med resten av ingrediensene i wokpannen, i stedet for å legge seg som en klump i midten.
Vi har i løpet av høsten 2016 gjort endringer på våre nudler for å forbedre smaken og konsistensen. Hver pakke inneholder 4 porsjoner, der et nøste tilsvarer en porsjon.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
20.06.2021
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Nudler tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3,8 poeng satt av 5 brukere.
Besøk
16726





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Eggnudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandsk kyllingsuppe(Tom Ka Gai)4.897,746,486,123,364,23
Wok med kylling og grønnsaker3.9140,742,3811,4417,566,08
Vårruller med chili- og koriander-dipsaus3.7166,324,6810,9819,298,46
Kjøttsuppe fra romania466,6234,564,963,67
Nudler med grønnsaker3.6125,914,414,7615,587,5
Brokkoli-wok4.269,51,483,529,614,35
Sprøstekte grønnsaker med tofu3.2122,934,666,1512,934,25
Pancit canton495,943,146,759,654,6
Sweet chili wok med laks5168,668,6411,6610,4512,82
Vegetarwok 13.8108,52,045,1415,995,66
Enkel og sunn middag på 5 minutt3.5102,540,945,9716,77,28
Yuk pin chao mien3.7124,065,088,6410,465,49
Thai nudler4.5169,266,8612,0513,866,4
Thaisuppe med kylling4.5128,896,859,3675,75
Stekte eggnudler med grønnsaker4.5130,922,723,722,24,21


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa Maria Egg Nudler med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Go-Tan Eggnudler økologiske1484354,671,97,670
Nudler, fullkorn, tørr14203362,412,661,2
Go-tan Mie Nudler1478353,241,510,572
Rema 1000 Fullkornsnudler 250gr1523363,993,41661
Eggnudler kokte578138,142,074,5423,96
Eldorado nudler udon1489355,87111,772,6
Eldorado nudler m/kjøttsmak1518362,83,310,871,3
Eldorado nudler m/kyllingsmak1518362,83,310,771,4
Blue Dragon eggnudler1464349,8921270
Urtekram wok nudler fullkorn1514361,843,515,261
Eldorado eggnudler 1 kg1656395,783,514,470,8
Go-Tan glassnudler1390332,210,20,885,6
Eggnudler tørre1593380,724,2114,0268,43
Blue Dragon Ekspressnudler1888451,23171065
Nudler av ris, tørr15323610,6682,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.