Eldorado nanbrød

Bilde av Eldorado nanbrød.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eldorado nanbrød

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1280 kilojoule
Kcal 305.9 kalorier
Protein 8.2 gram
Karbo 44.9 gram
Sukker 6.1 gram
Kostfiber 4.1 gram
Fett 9.3 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse




Fakta om Eldorado nanbrød.

Naanbrød bakt i Norge


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
05.04.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød fint
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldoradoeldorado
Karakter (Snitt)
2 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
4096





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Naanbrød som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Nan-kebab med lammefilet og urtepesto4.5197,7312,7911,578,2816,89
Kyllinggryte red curry4126,756,777,668,256,84
Tandoori kyllinggryte med mango2113,54,566,2111,356,48
Lammespyd på nanbrød3180,6910,958,3411,636,31
Indisk kikertsalat3116,424,94,4312,115,28
Lam i rød, sterk saus3186,7310,079,5213,737,41
Baltikylling3146,896,6310,3510,857,18
Reker på Amerikansk-Engelsk3220,8810,029,6122,2510,06
Snøfrisk tuna-nam3166,999,973,5415,086,81
Grillpølser og kikertsalat3183,910,467,6113,625,42
Nanpizza med spekeskinke3220,8411,4411,7716,9411,49
Nanpizza med salami3246,8317,219,6612,9410,87
Kylling tandoori på norsk3177,373,8312,7122,648,01
Indisk blomkål-curry385,923,123,199,975,4


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado nanbrød med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bakehuset hauge og lindaas franskbrød1075256,9238,646,9
Eldorado minibaguetter fine1053251,6618,749,9
Loff, fint brød (0-25 %), halvstekt, stekt10832574,68,943,1
Dinbaker sommerloff1107264,574,78,246,8
Bakehuset bryne franskbrød1076257,163,18,646,8
Rema 1000 Frøloff Lettstekt 670g1104263,853,98,247
Eldorado hvitløksbrød1406336,0312,88,245
Eldorado baguetter med kryddersmør1209288,95115,940
Loff, skummet melk, hjemmebakt11342694,29,646,5
Bakehuset bakerns utvalgte gourmetloff1126269,114,18,447,7
Eldorado frokostbriks1112265,763,29,147,4
Loff, fint brød (0-25 %), spiral, kjøpt114327148,548,5
Maisbrød11132667,16,743,5
Loff, fint brød (0-25 %), formstekt, kjøpt10122402,98,442,9
Eldorado kebab brød 5x100g985235,410,98,346

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.