GoGreen Kidneybønner i chilidressing

Bilde av GoGreen Kidneybønner i chilidressing.

Kalorier og viktig næringsinnhold i GoGreen Kidneybønner i chilidressing

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 430 kilojoule
Kcal 102.8 kalorier
Protein 6 gram
Karbo 10 gram
Sukker 2 gram
Kostfiber 6 gram
Fett 3 gram
Mettet fett 0.4 gram



Annonse




Fakta om GoGreen Kidneybønner i chilidressing.

GoGreens Kidneybønner i chilidressing er klar til servering varme eller kalde. Bønnene ligger i en chilidressing som med fordel kan brukes i alle typer salater. Du kan også helle av dressingen og bruke de herlige, marinerte kidneybønnene i supper, salater eller gryter.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
02.02.2012
Hovedgruppe
Ferdige retter
Undergruppe
Belgfrukter hermetiske
Kilde til Næringsdata
Produsent
GoGreen. Lantmännen CerealiaGoGreen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3009





Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av GoGreen Kidneybønner i chilidressing med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop røde linser500119,51815
Bonduelle Svarte bønner445106,351,17,313,1
Bønner, grønne hermetiske14735,130,281,894,68
Coop anglamark Økologiske kikerter537128,342,96,916
Nora Tomatbønner35183,880,63,814
Rema 1000 Bønner i Tomatsaus 420gr487116,390,5519
Helios Kidneybønner, røde484115,670,6819,2
Gogreen økologiske kidneybønner32076,480,68,16,8
Kolonihagen Hvite bønner424101,331,16,513
Eldorado hermetiske tomatbønner424101,330,7516
Gogreen grønne linser1400334,61,92449
Kolonihagen Kikerter514122,842,56,715
Coop anglamark Økologiske kidneybønner495118,30,66,918
Bonduelle kikerter502119,972,26,414,7
Eldorado kidneybønner 3 pakke437104,440,56,815

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.