Grøstadgris Medisterkaker

Bilde av Grøstadgris Medisterkaker.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Grøstadgris Medisterkaker

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1172 kilojoule
Kcal 280.1 kalorier
Protein 11.6 gram
Karbo 6.4 gram
Sukker 0.7 gram
Kostfiber 0.1 gram
Fett 23.4 gram
Mettet fett 8.9 gram



Annonse




Fakta om Grøstadgris Medisterkaker.

Medisterkaker etter oppskrift fra Telemark, med en god dæsj fløte fra rørosmeieriene


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.12.2021
Hovedgruppe
Kjøtt og vilt
Undergruppe
Kjøtt medisterkaker
Kilde til Næringsdata
Produsent
GrøstadgrisGrøstadgris
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3398
Spesielle egenskaper
Økologisk





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Medisterkaker som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Juleribbe, pølser og medisterkaker2.5202,9315,7110,314,794,64
Julekål fra Modum og omegn4.5128,4810,088,161,175,65
Medisterkaker med stuet kål og brun saus3122,677,754,927,82,92
Medisterkaker og sossiser med surkål3140,029,345,358,24,85
Medisterkaker med ertestuing2183,5112,317,589,964,53
Restegodt3220,4517,858,775,917,71
Medisterkakewok3150,027,124,8815,964,41
Medisterkaker med fruktsalat3202,9715,698,096,735,95
Rask juletallerken i tidsklemma3175,9812,568,027,294,85
Medisterkaker med krydrede edamamebønner3285,0919,9916,777,377,64
Medisterkaker med pære og raddichosalat3179,0713,297,067,156,86
Julepølser og medisterkaker til juletapas3138,258,894,429,373,71
Medister og Tomatsalsa3196,6916,037,365,465,22
Smørbrød med medisterkaker3223,3119,1548,184,98
Frøken Medister3233,6214,267,5117,27,47


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Grøstadgris Medisterkaker med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Henriettes Medisterkaker 400g996238,0419125,5
Meråker kjøtt medisterkaker1067255,0121116,5
Stjernekjøtt medisterkaker 500gr ekås1016242,822010,15,7
Gilde grove Medisterkaker med nellik og sennep1057252,6220127,3
Gilde pannestekte medisterkaker1071255,9621106,4
First Price medisterkaker 1 kg967231,111812,74,7
Grøstadgris grove Medisterkaker1187283,6923,913,34,6
Mydland medisterkaker1438343,683011,87,6
Gilde Medisterkaker 800 gr1007240,6719116,9
Folkets medisterkaker1017243,0618,413,55,9
Medisterkaker, stekt115928022,9126,2
Finsbråten medisterkaker grove1129269,8322,111,86,4
Gilde Medisterkaker 400 gr1007240,6719116,9
Folkets Medisterkaker Grove 390g1046,0225023170,1
Gilde grove Medisterkaker1006240,4319117,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.