Lierne Bakeri Smurt tykklefse

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Lierne Bakeri Smurt tykklefse.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Lierne Bakeri Smurt tykklefse

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1674 kilojoule
Kcal 400.1 kalorier
Protein 6.3 gram
Karbo 49 gram
Sukker 22 gram
Kostfiber 1.2 gram
Fett 19.5 gram
Mettet fett 8.6 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
05.03.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Kilde til Næringsdata
Produsent
Lierne Bakeri
Karakter (Snitt)
4,6 poeng satt av 15 brukere.
Besøk
18379





Noen anbefalte oppskrifter som bruker lefse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Sylte i lefse med sennep5.6212,175,858,4330,099,84
Fylte lefser4.9178,057,8910,2415,7213,86
Fylte lefser4.9178,057,8910,2415,7213,86
Lefseruller med kalkunskinke5102,290,6510,6112,8915,27
Laks som lefserull4.8148,814,439,5316,9813,94
Lefseruller(tapas)4.7181,815,0512,5620,3220,78
Potetlefse med smør og brunost4.3379,2724,336,6632,597,37
Lutefisk i lefse 24.5102,882,16,5613,725,26
Gravlaks med sennepskrem i lefse 14.5205,058,559,6721,4413,33
Lefserull med sylte4259,117,588,7715,6313,9
Rakfiskrullader31848,5413,8912,3717,08
Kyllingleverstuing i krotekake3155,1710,599,525,187,97
Lompe med matjessild3187,7812,1411,018,0911,2
Grillet julepølse i lefse3184,3510,256,6115,657,14
Lefsebiter med snadderfyll3137,496,2711,837,6219,6


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Lierne Bakeri Smurt tykklefse med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tortilla, hvetelefse, helkorn1297,073109,79,746
Berthas seterlefse 216gr1676400,5620,64,549,3
Old El Paso Tortillas original large1264302,095,29,153,2
Mission Fresh and Soft Original Wrap1290308,315856,8
Old el paso Stand N Stuff taco boats soft1314314,046,98,552,5
First Price tortilla lefser 320 gr1399334,3689,354,2
Berthas lefsegodt 2 pk kanel1699406,0623,64,651,4
Berthas mykbrød fullkorn1161277,476,57,247,1
Santa Maria pizza tortilla1252299,225,27,653,6
Mission Fresh and Soft Spelt and Oat Wrap1223292,294,89,351,7
Tykklefse, uten fyll143034010,66,753,5
Berthas lefsegodt Bringebær 200gr1681401,7518,25,254
Bakehuset lefser 5 stk685163,710,54,134
Santa maria Tortilla Soft 480 gr1252299,225,27,654
Lefse, ferdig smurt, Vestlandslefsa162538816,66,352,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.