Pors

Bilde av Pors.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Pors.

Busk som vokser på myrer over hele landet. Kraftig smak og lukt.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Pors.

Gamle dager til å sette smak på øl og brennevin. Men kan selvfølgelig brukes nå også.


Innlagt dato
Oppdatert dato
07.03.2019
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderurter og urterKnut Pettersen
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3048




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Pors med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hindu laurbærblad pose14773538,47,648,6
Rosmarin, rå4981215,93,36,6
Salvie tørket1317314,7612,7510,6360
Basilikum, rå97230,63,20,4
Korianderfrø142534617,812,413,1
Findus persille135320,43,11,6
Santa maria Rosmarin1352323,1215,24,921,5
Persille, tørket12753055,526,623,9
Blue Dragon sitrongress41498,940,50,525,3
Santa Maria gressløk1347321,933,521,238,1
Timian, tørket11832857,49,126,9
Sar1138271,985,916,7322,3
Brønnkarse, rå48120,11,90
Krusemynte29370,020,943,756,89
Dill tørkede blader1059253,14,3619,9655,82

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.