Rema 1000 jordbærsyltetøy 1kg

Bilde av Rema 1000 jordbærsyltetøy 1kg.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 jordbærsyltetøy 1kg

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 779 kilojoule
Kcal 186.2 kalorier
Protein 0.5 gram
Karbo 45 gram
Sukker 45 gram
Kostfiber 0.8 gram
Fett 0.5 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.07.2021
Hovedgruppe
Bær og bærprodukter
Undergruppe
Syltetøy jordbær
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000Rema 1000
Råvareinnhold
40gr pr 100 gr
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3145





Noen anbefalte oppskrifter som bruker jordbærsyltetøy som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Rullekake med syltetøy4.7168,663,25,6528,91,74
Arme riddere ekstra4.5215,18,125,728,895,26
Barn av regnbuen - kake5.5231,9515,373,8118,944,18
Hveteboller, grunnoppskrift5.3340,0919,675,2134,652,39
Barnas 17. mai - kake5.4234115,6227,232,76
Osteiskake med jordbær4.8223,98132,3423,865,56
Hjemmelaget jordbær is3.8312,1729,173,059,365,16
Bløtkake i rødt, hvitt og blått4.7187,0511,593,6416,515,44
Bløtkake med gelélokk 24.3159,469,32,6515,924,39
Havregrøt med kruskakli4.573,111,193,0711,670,82
Jordbær-/bringebæris4.5191,0113,950,9414,845,11
Jordbæromelett4.5125,514,295,9415,692,33
Jordbær- og bananshake3.555,991,412,957,721,38
Plumpudding 23.5238,257,296,7334,234,23
Dåpskake 23.5234,2713,935,1321,394,22


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 jordbærsyltetøy 1kg med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Lerum heimefrå jordbær603144,110,10,334
Lisa moste jordbær576137,660,120,332
First Price Jordbærsyltetøy715170,880,10,440
Bonne Maman jordbærsyltetøy1023244,490,010,459
Lisa gourmet nyrørte jordbær 250gr693165,620,10,541
Lerum Jordbærsyltetøy kuvert747178,530,10,242,6
Eldorado jordbærsyltetøy575137,420,20,532
Bonne Maman jordbærsyltetøy kuvert1023244,490,010,459
Coop jordbærsyltetøy most 500gr633151,280,10,336
Lerum Jordbærsyltetøy 650 gr747178,530,10,242,6
Lerum klem moste jordbær770184,030,10,244,1
Nora Rørte Jordbærsyltetøy40396,310,50,523
Lisa Jordbær & Rabarbrasyltetøy 60% bær583139,330,120,4232
Løiten Jordbærsyltetøy900215,10,070,1752,3
Lerum Jordbærsyltetøy 800 gr747178,530,10,242,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.