Kornblanding, müsli med chiafrø, glutenfri, økologisk, Det Glutenfrie Verksted

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kornblanding, müsli med chiafrø, glutenfri, økologisk, Det Glutenfrie Verksted

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1559 kilojoule
Kcal 371 kalorier
Protein 13.6 gram
Karbo 56.4 gram
Sukker 0.9 gram
Kostfiber 10 gram
Fett 7.8 gram
Mettet fett 1.2 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
11.10.2026
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Kornblanding frokostkorn
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2006 til 2026 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
10





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Kornblanding som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Musliboller3256,586,587,3440,111,58
Jordbærdrøm270,421,822,6310,114,61
Sunn og mettende matpakke287,580,62,1116,532,83
Kornblanding med frisk frukt3304,4913,3710,8230,224,94
Hjemmelaget eplemos med yoghurt og granola3102,461,482,9717,473,74
Smoothie bowl med jordbær og basilikum3118,637,332,859,435,9
Frokostsmoothie med jordbær og blåbær374,341,542,4611,773,63
Grovt Lysebubrød3251,043,47,2245,631,24
Hvitløksboller3240,113,998,240,551,73
Sveitsisk müsli 231111,943,9118,152,91
Frokostblanding3373,3113,5110,04485,03
Frisk frokostblanding371,660,9311,842,36
Solfrokost3325,1622,685,0723,393,59
Smoothie shot384,492,751,2112,723,9
Frokost_blåbær smoothie375,931,871,8912,263,38


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kornblanding, müsli med chiafrø, glutenfri, økologisk, Det Glutenfrie Verksted med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop musli med blåbær1470351,3321165
Axa granola hazelnut and cashew1850442,15209,247
BareBra Supergranola Kakao og Bringebær1552370,927,81152
Kelloggs all bran plus1400334,63,51448
Kelloggs musli coconut og cashew1882449,79188,559
Axa Go'dag Blåbærmüsli131631239,255,6
Kelloggs special K Red Berries1602382,871,69,279
Axa Go'dag Energimüsli1686401111160
Rema 1000 Honni Puffs 500g1633390,281,48,582
Kelloggs all bran regular1503359,212,81166
Axa Go'dag Fruktmüsli14993555965
Kelloggs toppas pure1567374,512,51468
Quaker Minifras1630389,5761167
Nestle Multi Cheerios1624388,134,39,572,5
Quaker rugfras1527364,953,31165

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.