Ryvita Knekkebrød eple & kanel

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Ryvita Knekkebrød eple & kanel.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Ryvita Knekkebrød eple & kanel

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1507 kilojoule
Kcal 360.2 kalorier
Protein 7.2 gram
Karbo 72.5 gram
Sukker 18 gram
Kostfiber 11.8 gram
Fett 1.6 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om Ryvita Knekkebrød eple & kanel.

Knekkebrød med smak av eple og kanel. 100% fullkornsammensetning - merket med 100% brødskala. Svært lavt saltinnhold på 0,03g/100g, samt lavt fettinnhold på 1,6g/100g. Perfekt for variasjon gjennom uken.
Serveringsforslag: frisk kremost og søt paprika, eller hva med peanøttsmør og skivet banan.



Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.09.2019
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Knekkebrød flatbrød
Kilde til Næringsdata
Produsent
RyvitaHaugen Gruppen
Karakter (Snitt)
4,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
3374





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Knekkebrød som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pedros omelett3129,286,6812,474,519,09
Røkelakskake3246,0818,948,928,1210,9
Ostekake med knekkebrød3190,5211,167,2813,325,79
Røykelakskake3244,9618,898,838,0610,82
Fantasia3191,2314,3511,154,098,77
Knekkebrød med cottage cheese3129,311,835,3720,94,09
Fiskekake med pastasalat i matboksen3199,17,346,5324,755,93
Makrellpinner med remulade3247,6519,0911,866,817,89
Sandwich med skinke og cottage cheese3140,986,3210,2310,158,28
LobNobs med søt chili og fiberkli3102,730,7313,2210,4712,15
LobNobs til frokost, lunsj, kveldsmat3151,84,56,8419,425,66
LobNobs med agurk og kaviar3129,921,928,9817,328,71
Sunn fingermat3129,556,719,796,8710,77
Kliknekkebrød med LobNobs og avokado369,583,743,74,644,02


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Ryvita Knekkebrød eple & kanel med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Sigdal helsprøtt Knekkebrød, havre1902457261732,9
Ryvita Multi-Grain1554371,47,211,256
Wasa surdeig flerkorn1400334,62,51159
Finn Crisp Havre & Sesam1621387,41101354
Eventyrsmak Grovt flatbrød - 300 gram Pose14503431,610,665,5
Finn Crisp Plus Firkantet 5 korn1500358,55,71250
Wasa 100 frø og havsalt 245gr1492356,585,71055,5
Leksands søtpotet og bønner1450346,5541455
Wasa Spelt & chia1669398,8910,31456,1
Leksands Havre1522363,753,41165
Wasa Frukost økonomi 480 gr1700406,391266
Wasa RugSprø Havre1500358,541657
Wasa Glutenfri & Laktosefri Sesam & Havsalt176742011,26,169
Semper Lantknacke1500358,52,53,577
Synnøve økologisk Grovkrisp av rug med quinoa og linfrø2054490,919,813,660,9

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.