Toro Provence urter i olje

Bilde av Toro Provence urter i olje.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
06.10.2006
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydderurter og urter
Produsent
ToroToros Mediebank
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
4045
Spesielle egenskaper
Glutenfri




Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Toro Provence urter i olje med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Tamarind, rå10862560,62,857,4
Mynte, rå240580,83,55,3
Santa maria persille1276304,965,526,623,9
Kjørvel tørket990236,613,923,237,8
Reddik spirer, bladreddik18043,022,533,813,6
Santa maria mynte1176281,06619,922,2
Urtekram basilikum10132444,12310
Kapers, hermetisk104250,92,40,4
Brønnkarse, rå48120,11,90
Santa maria oregano 5 gr1101263,134,3926,4
Bukkehornkløver1351322,886,412333,75
Hindu persille glass1276304,965,526,623,9
Santa Maria gressløk1347321,933,521,238,1
Santa maria oregano 30 gr1101263,134,3926,4
Santa maria korianderblader1342320,734,821,941,7

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.