Kari Lefsa frossen

Bilde av Kari Lefsa frossen.

Næringsinnhold ikke registrert


Annonse




Fakta om Kari Lefsa frossen.

Holdbarhet i fryser er 3 mnd


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
17.12.2007
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Brød Lefser tortillas
Produsent
Preikestolen LefsebakeriPreikestolen Lefsebakeri
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2841




Noen anbefalte oppskrifter som bruker lefse som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Sylte i lefse med sennep5.6212,175,858,4330,099,84
Fylte lefser4.9178,057,8910,2415,7213,86
Fylte lefser4.9178,057,8910,2415,7213,86
Lefseruller med kalkunskinke5102,290,6510,6112,8915,27
Laks som lefserull4.8148,814,439,5316,9813,94
Lefseruller(tapas)4.7181,815,0512,5620,3220,78
Potetlefse med smør og brunost4.3379,2724,336,6632,597,37
Lutefisk i lefse 24.5102,882,16,5613,725,26
Gravlaks med sennepskrem i lefse 14.5205,058,559,6721,4413,33
Lefserull med sylte4259,117,588,7715,6313,9
Rakfiskrullader31848,5413,8912,3717,08
Kyllingleverstuing i krotekake3155,1710,599,525,187,97
Lompe med matjessild3187,7812,1411,018,0911,2
Grillet julepølse i lefse3184,3510,256,6115,657,14
Lefsebiter med snadderfyll3137,496,2711,837,6219,6


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kari Lefsa frossen med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Bjørken lomper566135,270,32,929,9
Berthas lefsegodt 2 pk 220g1699406,0623,84,651,4
Mission Fresh and Soft Spelt and Oat Wrap1223292,294,89,351,7
Mission Fresh and Soft Original Wrap1290308,315856,8
Berthas mykbrød fin1200286,86,97,148,5
Santa Maria Naan Bread garlic1119267,444,18,247,3
Santa Maria tortilla corn and wheat small1230293,975,67,750
Santa Maria Papadums1450346,552,52157
Hatting pitabrød1069255,491,68,150
Old El Paso Tortilla fullkorn medium1207288,4768,346,6
Santa Maria tortilla glutenfri1220291,585,51,956
Tykklefse, uten fyll143034010,66,753,5
Santa Maria tortilla soft økologisk medium1290308,315,97,954,1
Lefse potet8121910,75,339,3
Berthas tynnbrød1138271,986,77,245,2

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.