Nudler, kokt, med krydder

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 884 kilojoule
Kcal 211 kalorier
Protein 4.7 gram
Karbo 24.6 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 10.1 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.05.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Nudler tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
6925





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandske vårruller (Porpietord)4.4192,7210,086,6218,138,17
Ramen nudelsuppe4.698,971,438,1113,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,597,0311,6618,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,9812,623,3220,94,54
Chinese dumpling3195,0310,058,5216,833,69
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser2.538,341,482,163,481,83
Stroganoff med kjøttdeig2165,1712,077,466,316,5
Japansk biffsuppe257,922,225,214,025,59
Wok med kylling og nudler398,391,919,919,016,98
Pasta med fersk og røykt ørret3172,47,469,615,587,35
Marsipankake med kremfløte og jordbær3261,8617,024,9921,545,03
Karrycouscous med safran og friterte nudler3213,692,217,5438,953,22
Kylling med grønnsaker i leirgryte373,331,578,065,894,74
Sotanghon noodles med kylling344,092,574,091,042,54
Ølbraisert reinsdyrstek med potet- og soppterrine394,482,257,729,2811,38


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Santa Maria rice noodles1519363,040,26,482
Go-tan Mie Nudler1478353,241,510,572
Eldorado nudler m/kyllingsmak1518362,83,310,771,4
Eldorado nudler fullkorn1242296,830,510,158,5
Rema 1000 nudler kylling 425g625149,376,43,319
Rema 1000 Eggnudler 250gr1557372,121,81175
Toro eggnudler149035011274
Rema 1000 Fullkornsnudler 250gr1523363,993,41661
Urtekram wok nudler fullkorn1514361,843,515,261
Santa Maria Glass Noodles1524364,230087
Go-Tan Økologiske eggnudler1484354,671,91270
Go-Tan Rett-i-woken-nudler659157,526,630
Eldorado eggnudler 1 kg1656395,783,514,470,8
Santa Maria ramen noodles1501358,731,71370
Blue Dragon Woknudler medium716171,1215,934

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.