Nudler, kokt, med krydder



Kalorier og Næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 796 kilojoule
Kcal 190 kalorier
Protein 4.4 gram
Karbo 22.6 gram
Sukker 0.2 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 8.9 gram
Mettet fett 1.3 gram

Innlagt dato
Oppdatert dato
25.06.2018
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2814
Sett din karakter på ingrediensen!
1 2 3 4 5 6












Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Ramen nudelsuppe4.6100,051,478,3113,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,917,0511,6618,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,6212,623,3220,94,54
Chinese dumpling3193,9710,078,3716,833,69
Stroganoff med kjøttdeig2162,0811,667,596,316,5
Varm sjokoladesuffle3244,7713,896,5222,894,91
Partystek3271,2120,6721,020,268,43
Szechuan pork noodle soup398,772,677,6910,675,01
Stekte nudler3129,117,076,289,226,19
Nudler med kamskjell395,683,864,3110,257,79
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser339,281,62,153,481,83
Pasta med fersk og røykt ørret3175,367,829,5515,587,35
Karrycouscous med safran og friterte nudler3213,412,217,5438,953,22
Marsipankake med kremfløte og jordbær3277,1717,335,0324,675,2
Ølbraisert reinsdyrstek med potet- og soppterrine394,222,257,719,2811,38







Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Natuvit Økologisk fullkorn spagetti1370327,432,21263
Pasta d'oro Glutenfri Makaroni1466350,370,85,579
Spaghetti fersk12442931,91156
Barilla Farfalle1521363,51212,571,2
Go-tan Mie Nudler1478353,241,510,572
Eldorado eggnudler 1 kg1656395,783,514,470,8
Nudler, med egg, tørr152135921272,6
Sopps makaroni snarkokt1471347111,969,8
Pasta fullkorn, kokt med salt5691352,64,821,4
Eldorado nudler m/kyllingsmak1518362,83,310,771,4
Eldorado pasta penne1538367,581,51274
Sopps spaghetti1450346,5521269
Natuvit Økologisk fullkorn fusilli1370327,432,21263
Urtekram pasta penne glutenfri1490356,111,67,875
Sopps tagliatelle fullkorn1500358,521368

Kommenter med hjelp av Facebook







Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.