Nudler, kokt, med krydder

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 796 kilojoule
Kcal 190 kalorier
Protein 4.4 gram
Karbo 22.6 gram
Sukker 0.2 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 8.9 gram
Mettet fett 1.3 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.03.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2978





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandske vårruller (Porpietord)4.3192,6910,096,6218,138,17
Ramen nudelsuppe4.6100,41,58,3213,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,917,0511,6618,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,6212,623,3220,94,54
Chinese dumpling3193,9710,078,3716,833,69
Stroganoff med kjøttdeig2162,0811,667,596,316,5
Varm sjokoladesuffle3244,7713,896,5222,894,91
Partystek3270,9420,6421,020,268,43
Szechuan pork noodle soup398,772,677,6910,675,01
Stekte nudler3129,117,076,289,226,19
Chap Jae3142,782,665,7523,416,55
Nudler med kamskjell395,683,864,3110,257,79
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser338,21,482,153,481,83
Pasta med fersk og røykt ørret3172,27,469,5715,587,35
Marsipankake med kremfløte og jordbær3274,6517,055,0324,675,2


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Santa Maria wheat noodles1492356,581,21272
Euroshopper spaghetti1530365,671,51275
Urtekram pasta mezze penne1457348,22211,567
Eldorado fusilli1555371,641,512,575,7
Nudler, uten egg, tørr14513433,310,266,4
Bokhvetenudler, soba kokte41498,940,15,0621,44
Barilla fusilli fullkorn 1 kg1482354,192,51365,7
Eldorado eggnudler1656395,783,514,470,8
Barilla cannelloni1521363,5121271,7
Santa Maria Whole Wheat Noodles1430341,7721363
First price nudler14773533,511,266,6
Go-Tan Rett-i-woken-nudler659157,526,630
Sopps linguine1500358,521370
Semper Spagetti1510360,891,88,575
Semper makaroner1500358,51,8877

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.