Nudler, kokt, med krydder

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 796 kilojoule
Kcal 190 kalorier
Protein 4.4 gram
Karbo 22.6 gram
Sukker 0.2 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 8.9 gram
Mettet fett 1.3 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
10.03.2020
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
3231





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandske vårruller (Porpietord)4.3192,6910,096,6218,138,17
Ramen nudelsuppe4.6100,41,58,3213,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,917,0511,6618,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,6212,623,3220,94,54
Chinese dumpling3193,9710,078,3716,833,69
Stroganoff med kjøttdeig2162,0811,667,596,316,5
Varm sjokoladesuffle3244,7713,896,5222,894,91
Partystek3270,9420,6421,020,268,43
Szechuan pork noodle soup398,772,677,6910,675,01
Stekte nudler3129,117,076,289,226,19
Chap Jae3142,782,665,7523,416,55
Nudler med kamskjell395,683,864,3110,257,79
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser338,21,482,153,481,83
Pasta med fersk og røykt ørret3172,27,469,5715,587,35
Karrycouscous med safran og friterte nudler3213,412,217,5438,953,22


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Barilla Pennette Rigate Integrali Fullkorn1482354,192,51365
Barilla fullkorn spaghetti 1 kg1482354,192,51366,7
Sopps Makaroni Riflet1500358,521470
Euroshopper spaghetti1530365,671,51275
Orgran Ris & Mais penne1535351,330,96,379,8
Semper tagliatelle med egg1583378,333,5382
Helios speltspaghetti fullkorn1480353,722,5712,2765,97
Sopps linguine1500358,521370
Urtekram pasta safari zoo1471351,562,21266
Urtekram pasta spaghetti glutenfri1481353,952,87,572
Helios speltskruer fullkorn1480353,722,5712,2765,97
Hvetenudler uten egg tørre1490356,110,8111,3569,8
Barilla Farfalle1521363,51212,571,2
Trenette tørr1471347111,969,8
Bucatini tørr1471347111,969,8

Kommenter med hjelp av Facebook






Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.