Nudler, kokt, med krydder

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 884 kilojoule
Kcal 211 kalorier
Protein 4.7 gram
Karbo 24.6 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 10.1 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Nudler tørre
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
8238





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandske vårruller (Porpietord)4.4193,0910,056,7818,138,17
Ramen nudelsuppe4.6100,721,68,1413,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,167,0211,6118,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,9812,623,3220,94,54
Chinese dumpling3195,0310,058,5216,833,69
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser2.544,031,952,563,481,83
Japansk biffsuppe258,342,225,294,025,59
Stroganoff med kjøttdeig2165,3212,067,456,316,5
Chap Jae3144,52,825,6823,416,55
Thailandsk bønne-nudlesuppe med svinekjøtt349,851,294,354,993,76
Japansk fondue 1365,960,934,179,556,59
Nudler til tempura388,570,193,2316,914,34
Nudler med kamskjell390,283,743,3410,257,79
Broccoli med nudler3106,072,693,4515,952,97
Pasta med fersk og røykt ørret3192,619,0711,0915,587,35


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro eggnudler149035011274
Rema 1000 nudler kylling 425g625149,376,43,319
Nudler, fullkorn, tørr14203362,412,661,2
Eldorado nudler udon1489355,87111,772,6
Risnudler kokte vermicelli456108,980,20,9123,9
Santa Maria wheat noodles1492356,581,21272
Rema 1000 Fullkornsnudler 250gr1523363,993,41661
Eggnudler kokte578138,142,074,5423,96
Nudler16583926,212,868,8
Go-Tan hvetenudler fullkorn1518362,83,51561
Eldorado eggnudler 1 kg1656395,783,514,470,8
Urtekram wok nudler fullkorn1514361,843,515,261
Bokhvetenudler, soba tørre1406336,030,7114,3874,62
Nudler, glass, tørr14643450,10,285,6
Eldorado nudler m/kyllingsmak1518362,83,310,771,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.