Nudler, kokt, med krydder

Kalorier og viktig næringsinnhold i Nudler, kokt, med krydder

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 884 kilojoule
Kcal 211 kalorier
Protein 4.7 gram
Karbo 24.6 gram
Sukker 0.5 gram
Kostfiber 1 gram
Fett 10.1 gram
Mettet fett 1.5 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
19.05.2022
Hovedgruppe
Kornvarer og kornprodukter
Undergruppe
Pasta
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2018 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
5542





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Nudler som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Thailandske vårruller (Porpietord)4.4192,7210,086,6218,138,17
Ramen nudelsuppe4.698,931,438,1113,244,85
Cha gio (Vietnamesiske vårruller)3.3186,597,0311,6618,747,93
Maja Blanca (kokospudding)4.5213,9812,623,3220,94,54
Chinese dumpling3195,0310,058,5216,833,69
Kremet grønnsakssuppe med grønne linser2.538,341,482,163,481,83
Stroganoff med kjøttdeig2165,5912,137,436,316,5
Varm sjokoladesuffle3244,9613,926,5322,894,91
Partystek3215,7715,6718,410,268,43
Szechuan pork noodle soup398,792,677,6910,675,01
Nudler med kamskjell395,623,864,3110,257,79
Chiang Mai nudelsuppe med kokosmelk3104,985,928,184,245,81
Stekte nudler3126,96,826,299,226,19
Chap Jae3142,842,665,7523,416,55
Pasta med fersk og røykt ørret3172,47,469,615,587,35


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Nudler, kokt, med krydder med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Linguine fersk12442931,91156
Semper Spagetti1510360,891,88,575
Bucatini fersk12442931,91156
Toro eggnudler149035011274
Urtekram pasta spaghetti1471351,562,21266
Urtekram pasta mezze penne1457348,22211,567
Barilla Pennette Fullkorn 1 kg1482354,192,51365,7
Tagliatelle fersk12442931,91156
Fusilli fersk12442931,91156
Eldorado tagliatelle fullkorn1033246,882,28,943,3
First Price penne14713471,311,969,8
Sopps linguine1500358,521370
Barilla Fusilli Integrale1482354,192,51365,7
Go-Tan Økologiske eggnudler1484354,671,91270
Pasta, naturell, tørr14713471,311,969,8

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.