Santa maria koriander hel

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Santa maria koriander hel.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Santa maria koriander hel

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1245 kilojoule
Kcal 297.6 kalorier
Protein 12 gram
Karbo 13 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber gram
Fett 18 gram
Mettet fett 1 gram



Annonse




Fakta om Santa maria koriander hel.

Hel koriander. Fås og i forbrukerpakning på 12 gram


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
16.09.2016
Hovedgruppe
Urter. krydder og smakstilsetninger
Undergruppe
Krydder rent
Kilde til Næringsdata
Produsent
Santa mariaSanta Maria
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
2821





Noen anbefalte oppskrifter som bruker korianderfrø som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Indisk kylling tandoori4.293,695,517,912,624,89
Kylling Satay 35.2215,8213,7417,045,289,43
Samosa3.498,460,563,2518,373,9
Spenstige lammeskanker4.3109,155,6211,4728,98
Karrigryte4.9101,645,847,824,065
Mole Poblano De Guajolote3.7132,215,8715,453,7311,18
Braissert og langkokte lammeskanker - med rotselleripure4.8106,395,639,013,847,43
Marinert oksefilet i gryte5144,910,179,732,0711,3
Harissa3.892,323,224,717,8229,15
Gang Phet Gai(Thailandsk kylling karri med peanøtt4.4157,447,7811,659,784,76
Apehjerne i kokosmelk4.4130,310,642,265,264,17
Gravlaks med vodka og mynte5.2310,9526,0113,71,4319,74
Indisk lammekorma4.295,193,1913,082,968,97
Familiens eplesvineri5.288,332,397,0976,74
Krydderstekt reinsdyrbiff med pære og persillerøtter5137,728,1412,213,0727,33


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Santa maria koriander hel med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Toro krydderiet kanel malt 67 gr10162461,2428,1
Toro Krydderiet Spisskummen malt1568374,7522,2717,8133,74
Toro Krydderiet Valmuefrø Blå205049741,6183
Toro Krydderiet Gurkemeie12222913,29,744,4
Toro Krydderiet Løkpulver1497357,781,71069
Hindu ingefær hel pose1442344,634,2960
Santa maria ingefær hel 25 gr1399334,364,2957,5
Safran, tørket14863525,911,461,5
Hindu kanel malt boks1016242,821,2428,1
Santa Maria løkpulver1422339,85110,463,9
Urtekram vaniljepulver1205287,990,060,0612,65
Paprikapulver130731612,914,118,3
Spisskarve, Spisskummen, Cumin1568374,7522,2717,8133,74
Gurkemeie, malt12212913,39,744,4
Santa Maria kanel malt 67 gr1005240,191,2427,5

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.