Eldorado mascarpone

Bilde av Eldorado mascarpone.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eldorado mascarpone

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1463 kilojoule
Kcal 349.6 kalorier
Protein 5.8 gram
Karbo 3 gram
Sukker 3 gram
Kostfiber gram
Fett 35.5 gram
Mettet fett 25 gram



Annonse




Fakta om Eldorado mascarpone.

Italiens matlagingsost


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
08.04.2019
Hovedgruppe
Melk og melkeprodukter
Undergruppe
Ost ferskost
Kilde til Næringsdata
Produsent
Eldoradoeldorado
Karakter (Snitt)
3,5 poeng satt av 4 brukere.
Besøk
3080





Noen anbefalte oppskrifter som bruker mascarpone som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Tiramisu 23.8345,523,984,7126,739,89
Sitron-crème brûlée med mascarponekrem3.2244,9313,694,7925,354,65
Tiramisu 44428,5532,814,6225,5410,82
Tropisk frukt- og amarettidessert3.3145,377,696,2112,528,84
Skalldyrslasagne4.594,922,927,758,6510,39
Jordbær med sitronmelisse og mascarpone-krem4.5105,987,581,127,367,86
Fruktdessert med mascarponekrem4.5209,6113,713,4517,166,4
Søtpotetsuppe med gressløkkrem467,83,21,077,993,29
Grunnoppskrift cupcakes3367,1921,094,8539,044,9
Helstekt kylling med urter og mascarpone385,753,775,756,335,47
Aprikos krem1.5296,0415,862,2731,7110,7
Ricottapannekaker2.5214,4513,575,8816,247,73
Avocado med Gorgonzola-fyll2406,2339,9981,7411,92
Kyllingbryst med pancetta og granateple2174,038,6716,756,9311,06
Spinatfylte Pannekaker3115,697,694,636,188,09


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eldorado mascarpone med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Le Roulé hvitløk & urter1245297,55287,35
Arla Galbani Santa L. Ricotta649155,1111,88,53,5
Coop Halloumi 200g1316314,5225212
Halloumi, ost120429021,922,30,9
Tine Solvår Salatost med chili og fennikel1250298,7525182
Zorba salatost ternet mini1250298,7525181,5
Arla Apetina paneer730174,478223,2
Halloumi1330317,8724,122,52,8
Tine Skjørost fra Trysil448107,070,6212
Skjørost448970,6212
Coop halloumiost 200g1323316,1924,1232,6
Arla Galbani Santa L. Mascarpone1830437,37455,14,4
Ostecompaniet Norsk salatost Urter og hvitløk1506359,9332163
KYBOS salatost i olje med urter og hvitløk1501358,7333161,4
Gangstad Salatost762182,1116100

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.