Eple, Pink lady, rå

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eple, Pink lady, rå

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 232 kilojoule
Kcal 55 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 12.3 gram
Sukker 12.3 gram
Kostfiber 3 gram
Fett 0 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
11.10.2026
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Frukt rå
Kilde til Næringsdata
Produsent
Matvaretabellen 2006 til 2026 Mattilsynet. Helsedirektoratet og Universitetet i Oslo
Karakter (Snitt)
3 poeng satt av 1 brukere.
Besøk
13





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Eple som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Bestemors Eplekake5.1276,3513,513,7333,733,23
Kokt røkt svinekam3.7143,9210,948,662,534,47
Kalles eplekake5.2251,7612,843,4429,372,86
Bestefars beste eplekake524913,043,6728,043,06
Rognebærgelé med eple4.4166,20041,21,16
Eplegelé3.6155,980038,161,75
Kyllingfilet med karrisaus4.480,191,799,425,436,4
Kyllingfilet med karrisaus4.480,191,799,425,436,4
Glutenfri eplekake4.3271,9210,862,0440,853,25
Stekte epler med kanel4.390,33,40,0513,432,35
Asiatisk torskeform5.2129,875,438,1611,596,66
Eplekake i langpanne4.5188,295,333,4630,412,48
Kyllingsalat 44.4126,986,989,925,594,27
Eksotisk fruktsalat4.696,952,230,6917,693,35
Enkel eplekake 74.1241,712,122,7929,262,66


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eple, Pink lady, rå med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Babaco87,86210,2515
Galiamelon, rå1373200,56,9
Lime skall19747,080,31,516
Ogenmelon126300,10,66,6
Feijoa255,23610,420,7115,21
Cashew_eple221,75530,40,1511
Fiken31074,090,30,7519,18
Honningmelon, rå131310,10,27
Lime, rå71170,20,71,7
Eple, Granny Smith, Golden Delicious, rå171410,108,8
Kantaloupemelon, rå163380,20,87,9
Sapodille347,28831,10,4420
Orange flesh137330,10,57,4
Grenadilla184430,42,65,8
Curuba184430,42,65,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.