Kreps, kokt

Bilde av Kreps, kokt.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Kreps, kokt

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 230 kilojoule
Kcal 55 kalorier
Protein 10.7 gram
Karbo 0 gram
Sukker 0 gram
Kostfiber 0 gram
Fett 1.3 gram
Mettet fett 0.3 gram



Annonse




Fakta om Kreps, kokt.

Kreps er små skalldyr som smaker som en blanding av hummer og reker.


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Kreps, kokt.

Brukes mye på skalldyrbord. Fine til gratinering.


Innlagt dato
Oppdatert dato
19.05.2022
Hovedgruppe
Fisk og skalldyrprodukter
Undergruppe
Skalldyr
Kilde til Næringsdata
Knut Pettersen
Karakter (Snitt)
5,56 poeng satt av 9 brukere.
Besøk
9613





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Kreps som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Ovnsbakt sjøkreps4.9310,4830,014,011,5215,37
Sjøkreps naturell4.142,211,018,28020,31
Krepsehaler og gorgonzolasaus5.3245,6810,669,2327,39,88
Grillet steinbit3.6191,5813,9216,230,3114,45
Kylling med indiansk maisstuing og hvitløkmoste po5110,244,725,5510,684,91
Gulrotsuppe med ingefær549,243,680,842,681,98
Enkel Curry-Krepsehale pasta4.5207,8613,545,815,139,92
Asparges og rekepai4.5130,266,211,946,1911,26
Kreps4.50,90,020,1800,45
Scampi Jambalaya477,982,122,3111,415,8
Krepsfylte ruller med kremsaus4183,2814,911,40,8613,9
Hasta la svinepasta4143,258,938,96,3910,77
Paella Alicante3.5108,44,229,437,876,7
Svinemedaljonger med røsti poteter og sjøkreps i s2.3101,664,246,339,387,17
Fylt paprika med kreps 2332,320,482,513,536,98


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Kreps, kokt med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon. Klikk på varen for å se mer.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.

Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.

Kommenter med hjelp av Facebook



Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.