Rema 1000 Sprøstekt løk 100g

Bilde av Rema 1000 Sprøstekt løk 100g.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Rema 1000 Sprøstekt løk 100g

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 2713 kilojoule
Kcal 648.4 kalorier
Protein 5.3 gram
Karbo 32 gram
Sukker 10 gram
Kostfiber 5.5 gram
Fett 55 gram
Mettet fett 13 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
22.07.2021
Hovedgruppe
Grønnsaker og grønnsaksprodukter
Undergruppe
Grønnsaker løk
Kilde til Næringsdata
Produsent
Rema 1000Rema 1000
Karakter (Snitt)
2,5 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2872





Noen anbefalte oppskrifter som bruker stekt løk som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Karbonadesmørbrød2.5174,8110,696,6712,25,69
Roastbiffsmørbrød4113,655,394,8710,456,69
Pulled Oumph Burger2136,013,655,7418,89,17
Poke med peppermarinert kveite3108,357,456,682,6111,47
Smørbrød med stekt sildefilet, remulade og råkost3326,329,5210,074,495,67
Bagett med roastbiffyll3169,245,927,7720,448,75
Smørbrødkake med roastbiff3153,098,275,7312,958,39
Medisterribbe3174,4412,549,54,955,18
Red dragon maki rull3154,636,656,6816,5211,9
Grillet lam med mos de lux og stjernesaus3157,259,8111,163,89,57
Polske rulader3160,6311,6312,851,098,88
Asiatisk rekesalat350,180,586,224,6510,2
Fru Medister3200,5312,035,715,785,28
Resep soto ayam361,953,277,130,835,15


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Rema 1000 Sprøstekt løk 100g med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Hvitløkspasta4861140,67,918,6
Stjerneløk135320,11,15,7
First Price rødløk13532,260,11,15,7
Hoff Mykstekt Løk14935,610,81,44
Toro Cronions sprøstekt løk med baconsmak244059041747
Rema 1000 prima sølvløk 370g27565,720,50,914
Hvitløk, rå4501060,67,916,3
Toro krydderiet sprø løk2410575,9944640
Løk, gul/rød, norsk, rå12430014,4
Eldorado hvitløk med krydderurter26864,053,732,9
Vårløk, rå98230,21,82,3
PS Sprøstekt løk2595620,2523,832
Løk, kokt1122700,84
Meny syltet rødløk10224,3700,94,3
Coop Syltet Rødløk 260g40797,270,30,822,6

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.