Findus Stekt løk

Ingrediensen er utgått av produksjon eller sanert, og eksisterer ikke lenger. I noen tilfeller har den fått ett annet navn og er registrert under det.
Bilde av Findus Stekt løk.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Findus Stekt løk

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 419 kilojoule
Kcal 100.1 kalorier
Protein 2 gram
Karbo 10 gram
Sukker gram
Kostfiber gram
Fett 5.5 gram
Mettet fett gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
28.11.2011
Hovedgruppe
Grønnsaker og grønnsaksprodukter
Undergruppe
Grønnsaker fryst
Kilde til Næringsdata
Produsent
FindusFindus Mediebank
Karakter (Snitt)
4,67 poeng satt av 3 brukere.
Besøk
14718





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Stekt løk som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Pølsehorn3.8239,5913,3310,0119,113,48
Karbonadesmørbrød2.5174,8110,696,6712,25,69
Roastbiffsmørbrød4113,655,394,8710,456,69
Pulled Oumph Burger2136,013,655,7418,89,17
Poke med peppermarinert kveite3108,357,456,682,6111,47
Smørbrød med stekt sildefilet, remulade og råkost3326,329,5210,074,495,67
Bagett med roastbiffyll3169,245,927,7720,448,75
Smørbrødkake med roastbiff3153,098,275,7312,958,39
Medisterribbe3174,4412,549,54,955,18
Red dragon maki rull3154,636,656,6816,5211,9
Grillet lam med mos de lux og stjernesaus3157,259,8111,163,89,57
Polske rulader3160,6311,6312,851,098,88
Asiatisk rekesalat350,180,586,224,6510,2
Fru Medister3200,5312,035,715,785,28
Resep soto ayam361,953,277,130,835,15


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Findus Stekt løk med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Coop viltblanding 500g13432,020,22,14,1
Mais, fryst366871,93,311,6
Findus Wok creamy coconut30372,4142,26
Coop Original Wok 500g12830,590,31,84
First price lapskausblanding23155,20,52,78,2
Findus green cuisine chiligryte 450gr424101,333,56,69,2
Rema 1000 fullkornsris og grønnsaksblanding 500g435103,9613,219
Findus Erter27064,530,457
Eldorado spinat-blader9121,740,42,80,6
Findus Wok mild13031,070,21,44,7
Wokblanding, type kinesisk115270,123,5
Rema 1000 aspargesbønner 300gr11527,480,51,73
Findus grønnsaks nuggets 310gr884211,279,8425
Coop china wok mix 500g35584,840,32,513
Findus wok bangkok14033,460,31,94,4

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.