Løiten marsipanhjerter

Bilde av Løiten marsipanhjerter.

Kalorier og viktig næringsinnhold i Løiten marsipanhjerter

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 1980 kilojoule
Kcal 473.2 kalorier
Protein 7.3 gram
Karbo 54.2 gram
Sukker 51.3 gram
Kostfiber gram
Fett 25.2 gram
Mettet fett 20.4 gram



Annonse




Fakta om Løiten marsipanhjerter.

Nydelige sjokoladeglaserte marsipanhjerter


Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6





Bruksområde for Løiten marsipanhjerter.

Disse marsipanhjertene som er dekket med mørk sjokolade smaker helt fantastisk. Nydelig kvalitets-marsipan. Perfekt å servere til kaffen. Og ikke minst til kaffe og cognac.. Eller egentlig til hvilken anledning som helst:)


Innlagt dato
Oppdatert dato
09.05.2020
Hovedgruppe
Sukker og søte produkter
Undergruppe
Søtsaker marsipan
Kilde til Næringsdata
Produsent
Løiten asLøiten as
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2196





Noen anbefalte oppskrifter som bruker marsipan som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Mandelkake de luxe (Troika-kake)4.8370,9421,926,8435,264
Sachertorte 35378,7621,55,8339,025,85
Barn av regnbuen - kake5.5231,9515,373,8118,944,18
Baileys kuler4.1466,824,189,246,169,99
Barnas 17. mai - kake5.4234115,6227,232,76
Bryllupskake i 3 etasjer5313,3318,687,1527,326,08
Konfirmantens marsipankake4.8295,5217,765,9627,213,75
Kringle med marsipan4.6350,6517,338,2138,972,99
Bursdags- og familiekake3.7296,0617,786,3325,666,21
Svenske fastelavensboller4.4317,9716,057,5734,433,2
Enkel marsipankake4.4341,7319,916,732,667,62
Rabarbrakake med marengs5.2231,538,293,9334,253,83
Engelsk julekake (Rich fruit cake)5349,98,88461,346,64
Hvit dame fra Sverre Sætre4322,8716,697,3134,944,87
Trøffelkake5444,5628,347,5238,295,65


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Løiten marsipanhjerter med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Odense Marsipan ekstra hvit1808432,11132,671
Freia Premium Marsipan1941463,8922658
Anthon Berg Marsipanbrød Mini mix2200525,8331046
Eldorado marsipan1769422,7910,56,673,2
Nidar julemarsipan gaveeske1975472,0223,1857,9
Odense ekstra grov marsipan1949465,81291237
Nidra marsipanpølser løsvekt1929461,0321,97,857,9
Anthon Berg Marsipanegg med nougat2250537,75331047
Nidar julemarsipan småstenger 150 gr1990475,61248,258
Nidar Marsipanskiver 180gr1920458,88258,150
Odense Kokosmarsipan1891451,9427741
Nidar Marsipanbrød 4pakke 110gr1940463,66257,981
Nidar Påskemarsipan Kolibriegg 58 g1930461,2721859
Anthon Berg marsipanbrød 40 gr2150513,85311046
Nidar marsipan og sjokoladepose1969470,5923,3857,1

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.