Oppskrifter med Melon som hovedingrediens hos Matoppskrift.no

Her har du ett tilfeldig utvalg av oppskrifter på Melon hvor de 25 mest populære med bilde vises først, selvfølgelig om det finnes noen med bilde.
Viser inntil 10-100 oppskrifter av gangen, som du kan justere selv i tabellen. Her kan dere sortere og filtrere som dere vil

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften: Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Poeng: Beregnet ut fra deres egne vurderinger. Kan sorteres med å klikke på overskrift slik at man kan sortere ut de mest populære.
  • Bilde: Viser om oppskriften har bilde. kan ikke sorteres.
  • Kcal: Viser utregnet kalorier i Kcal på oppskriften. Kun når oppskriften har dette utregnet. Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Protein, fett og karbohydrater i gram per 100 gram av den ferdige oppskriften. Kan sorteres med å klikke på overskrift.



Noen gode oppskrifter med bilde


Prøv også Gul drøm-smoothie.Gul drøm-smoothie.
Denne retten har 74,07 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,28 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,27 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,45.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Vannmelonsmoothie.Vannmelonsmoothie.
Denne retten har 69,93 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,07 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,2.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Vannmelon og jordbær smoothies.Vannmelon og jordbær smoothies.
Denne retten har 52,23 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,38 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,11 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,47.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Burrata og vannmelonsalat.Burrata og vannmelonsalat.
Denne retten har 93,34 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 3,9 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,66 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,48.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Salat med vannmelon, feta og oliven.Salat med vannmelon, feta og oliven.
Denne retten har 97,18 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,29 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,3 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,07.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Syltetøy av vannmelon og jordbær.Syltetøy av vannmelon og jordbær.
Denne retten har 158,99 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 38,77 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,09 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,52.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Kald cantaloupe suppe.Kald cantaloupe suppe.
Denne retten har 78,11 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 18,2 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,17 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,03.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Salat med melon og bær.Salat med melon og bær.
Denne retten har 45,73 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,5 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,92.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Bitter melon suppe Canh kho qua.Bitter melon suppe Canh kho qua.
Denne retten har 34,13 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,12 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,29 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,79.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Gul fruktsalat.Gul fruktsalat.
Denne retten har 36,59 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 7,23 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,15 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,26.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Leskende melonslush.Leskende melonslush.
Denne retten har 79,08 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 18,71 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,68.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Honningfriskus.Honningfriskus.
Denne retten har 28,98 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,54 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,48.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melonsalat 1.Melonsalat 1.
Denne retten har 124,35 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,22 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 9,55 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,19.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Kald dessertsuppe med limekrem.Kald dessertsuppe med limekrem.
Denne retten har 114,83 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 16,64 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,4.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melon- og druesalat.Melon- og druesalat.
Denne retten har 32,45 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 7,02 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,03 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,51.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melonspyd i ingefærsirup.Melonspyd i ingefærsirup.
Denne retten har 76,21 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 18 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,09 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,63.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Vannmelon og feta med gresskarfrø.Vannmelon og feta med gresskarfrø.
Denne retten har 135,1 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,59 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 10,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,71.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melonsorbet.Melonsorbet.
Denne retten har 70,74 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 16,56 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,04 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,1.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Tapas med vannmelon og fetaost.Tapas med vannmelon og fetaost.
Denne retten har 99,05 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,22 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,37 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,14.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melonmannen.Melonmannen.
Denne retten har 72,62 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 17,17 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,47.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melongazpacho.Melongazpacho.
Denne retten har 62,66 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,61 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,07 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,79.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Fylte meloner 2.Fylte meloner 2.
Denne retten har 33,84 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,97 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,13 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,51.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Tebolle med melon.Tebolle med melon.
Denne retten har 29,36 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 3,67 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,02 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,35.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melon- og jordbærcocktail.Melon- og jordbærcocktail.
Denne retten har 79,77 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 9,81 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,19 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,44.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++





De beste Melon oppskriftene

NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)
Melon med spekeskinke4.891.43.511.43.4
Melon smoothie3.461.713.10.80.3
Gul drøm-smoothie4Oppskriften har bilde74.113.321.3
Vannmelonsmoothie3.5Oppskriften har bilde69.911.12.51.7
Fargerik fruktsalat4.590.78.11.55.1
Vannmelon og jordbær smoothies3.5Oppskriften har bilde52.211.40.90.1
Vannmelon med rips360.812.90.80.4
Vannmelonsorbet337.27.70.90.2
Honningmelon med frukt og honningsaus3109.210.61.16.8
Melonpuré med estragon362.411.51.50.6
CantaloupeSmoothie320.34.20.40.1
Vannmelon og feta med gresskarfrø3Oppskriften har bilde135.15.65.210.1
Melon med frukt og nøtteblanding378.48.61.13.6
Melon med ingefær364.76.80.90.2
Melonsorbet3Oppskriften har bilde70.716.60.90
Fruktsalat 3385.610.31.73.8
Melonsalat342.37.60.51
Eksklusiv fruktsalat360.36.40.50.2
Fruktsalat fra Capri373.99.61.31.8
Melonsalat med skinke368.64.73.73.7
Melon- og avokadosuppe366.63.50.85.2
Melonsuppe med rognkjeksrogn339.15.12.60.7
Vannmelonsuppe335.57.60.80.1
Fylt melon360.210.81.71
Melon-cocktail383.613.80.70.1
Vannmelon-granitá3145.935.50.60.1
Sommerens beste fruksalat3Oppskriften har bilde64.68.322.3
Melon- og jordbærcocktail3Oppskriften har bilde79.89.82.72.2
Tebolle med melon3Oppskriften har bilde29.43.70.10
Fylte meloner 23Oppskriften har bilde33.860.70.1
Melongazpacho3Oppskriften har bilde62.710.60.20.1
Melonmannen3Oppskriften har bilde72.617.20.60.1
Melon med bringebær362.713.90.50.2
Tapas med vannmelon og fetaost3Oppskriften har bilde996.23.76.4
Fylte meloner3Oppskriften har bilde0
Bowle med melonkuler3123.410.15.54.8
Melonspyd i ingefærsirup3Oppskriften har bilde76.2180.60.1
Melon- og druesalat3Oppskriften har bilde32.470.60
Melonsitron338.47.90.80.2
Melonkake med pecannøtter3420.948.25.222.4
Melon kake med pecanpralin3412.147.3521.9
Kald dessertsuppe med limekrem3Oppskriften har bilde114.816.60.64.9
Melonsalat 13Oppskriften har bilde124.46.22.89.6
Salat med melon og bær3Oppskriften har bilde45.75.50.91.8
Kald cantaloupe suppe3Oppskriften har bilde78.118.20.60.2
Syltetøy av vannmelon og jordbær3Oppskriften har bilde15938.80.40.1
Salat med vannmelon. feta og oliven3Oppskriften har bilde97.26.33.46.3
Burrata og vannmelonsalat3Oppskriften har bilde93.33.94.26.7
Vannmelonsalat med røkt laks3Oppskriften har bilde924.86.15.1
Vannmelon og mangosalsa3Oppskriften har bilde5512.10.60.2
Salat med vannmelon3Oppskriften har bilde118.63.87.77.9
Melon- og bringebærsalat3Oppskriften har bilde56.56.60.92.5
Melon- og sitrusmarmelade3Oppskriften har bilde215.653.30.20
Fargerik fruktsalat med melon3Oppskriften har bilde64.68.322.3
Marokkansk melonsalat3Oppskriften har bilde46.460.72
Melon daiquiri mocktail3Oppskriften har bilde35.57.70.70.1
Dessertsalat med melon og kiwi3Oppskriften har bilde108.68.617.5
Melondrøm384.616.90.30.1
Honningfriskus3Oppskriften har bilde296.50.20.1
Leskende melonslush3Oppskriften har bilde79.118.70.70.1
Green Frog / Grønn fristelse329.56.20.40.2
Gul fruktsalat3Oppskriften har bilde36.67.20.70.2
Bitter melon suppe Canh kho qua3Oppskriften har bilde34.11.14.21.3
NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.