Eple, Granny Smith, Golden Delicious, rå

Kalorier og viktig næringsinnhold i Eple, Granny Smith, Golden Delicious, rå

100 gr/ml inneholder.
DataMengdeEnhet
KJ 171 kilojoule
Kcal 41 kalorier
Protein 0 gram
Karbo 8.8 gram
Sukker 8.8 gram
Kostfiber 3 gram
Fett 0.1 gram
Mettet fett 0 gram



Annonse





Har du prøvd produktet? Sett en karakter da!

1 2 3 4 5 6







Innlagt dato
Oppdatert dato
09.10.2026
Hovedgruppe
Frukt og fruktprodukter
Undergruppe
Frukt rå
Kilde til Næringsdata
Karakter (Snitt)
4 poeng satt av 2 brukere.
Besøk
2696





Noen anbefalte oppskrifter som bruker Eple som ingrediens

Viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett, protein og karbohydrater pr 100 gram av oppskriften, samt pris. Klikk på oppskriften for å se mer.


OppskriftPoengKCALFettProteinKarboPris
Bestemors Eplekake5.1276,3513,513,7333,733,23
Kokt røkt svinekam3.7143,9210,948,662,534,47
Kalles eplekake5.2251,7612,843,4429,372,86
Bestefars beste eplekake524913,043,6728,043,06
Rognebærgelé med eple4.4166,20041,21,16
Eplegelé3.6155,980038,161,75
Kyllingfilet med karrisaus4.480,191,799,425,436,4
Kyllingfilet med karrisaus4.480,191,799,425,436,4
Glutenfri eplekake4.3271,9210,862,0440,853,25
Stekte epler med kanel4.390,33,40,0513,432,35
Asiatisk torskeform5.2129,875,438,1611,596,66
Eplekake i langpanne4.5188,295,333,4630,412,48
Kyllingsalat 44.4126,986,989,925,594,27
Eksotisk fruktsalat4.696,952,230,6917,693,35
Enkel eplekake 74.1241,712,122,7929,262,66


Annonse









Sammenlign med andre lignende ingredienser! Tilfeldig valgt i samme kategori.

Klikk her for full sammenligning av Eple, Granny Smith, Golden Delicious, rå med andre ingredienser i samme kategori:

Den enkle tabellen under viser navn, og der hvor det er registrert kj, fett (gram), protein (gram) og karbohydrater pr 100 gram av ingrediensen. I noen tilfeller pr porsjon.
Bruk denne til å sjekke og sammenligne innholdet i lignende ingredienser.
Ønsker du en større og utvidet sammenligning av ingredienssgrupper, bruk linken over hvor du og kan filtrere, sortere og søke bedre.
MatvarenavnKJKCALFettProteinKarbo
Granateple, rå337801,21,713,7
Gul kiwi247590,61,211,2
Fiken, rå218520,31,39,5
Kaffirlime190450,20,710
Babaco87,86210,2515
Grapefrukt, rå150360,10,57,3
Honningmelon, rå131310,10,27
Nettmelon126300,10,66,6
Kokebanan, melbanan, plantain, rå5571320,41,329,6
Jujube33179,10,21,220,23
Eple, Pink lady, rå232550012,3
Kantaloupemelon, rå163380,20,87,9
Mandarin180420,10,98,7
Longan251,04600,11,3115,14
Korinter12172870,42,165,8

Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.