Oppskrifter med Hummer som hovedingrediens hos Matoppskrift.no

Her har du ett tilfeldig utvalg av oppskrifter på Hummer hvor de 25 mest populære med bilde vises først, selvfølgelig om det finnes noen med bilde.
Viser inntil 10-100 oppskrifter av gangen, som du kan justere selv i tabellen. Her kan dere sortere og filtrere som dere vil

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften: Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Poeng: Beregnet ut fra deres egne vurderinger. Kan sorteres med å klikke på overskrift slik at man kan sortere ut de mest populære.
  • Bilde: Viser om oppskriften har bilde. kan ikke sorteres.
  • Kcal: Viser utregnet kalorier i Kcal på oppskriften. Kun når oppskriften har dette utregnet. Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Protein, fett og karbohydrater i gram per 100 gram av den ferdige oppskriften. Kan sorteres med å klikke på overskrift.



Noen gode oppskrifter med bilde


Prøv også Hummer naturell som forrett.Hummer naturell som forrett.
Denne retten har 73,22 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,89 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,78 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 26,44.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Gratinert hummer.Gratinert hummer.
Denne retten har 361,04 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,23 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 34,42 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 20,35.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer på risseng.Hummer på risseng.
Denne retten har 186,76 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,25 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 13,5 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 15,52.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer naturell.Hummer naturell.
Denne retten har 85,3 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,5 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,9 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 32,24.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Spaghetti med tomat og hummer.Spaghetti med tomat og hummer.
Denne retten har 172,84 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 19,48 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 5,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 12,99.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummersuppe til forrett.Hummersuppe til forrett.
Denne retten har 114,17 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 4,22 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 7,56 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 10,82.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Kokt hummer.Kokt hummer.
Denne retten har 85,3 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,5 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,9 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 32,24.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummerpatè 2.Hummerpatè 2.
Denne retten har 224,63 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,45 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 19,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 13,23.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Skalldyrsanretning.Skalldyrsanretning.
Denne retten har 83,5 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,17 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,5 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 17,27.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer naturell med dressing.Hummer naturell med dressing.
Denne retten har 152,41 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,95 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 10,09 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 25,27.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Nyttårshummer.Nyttårshummer.
Denne retten har 122,27 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 2,66 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 7,97 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 16,68.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummersalat med mango og appelsin.Hummersalat med mango og appelsin.
Denne retten har 84,64 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 4,98 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,94 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 13,86.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummersalat med asparges og chilimajones.Hummersalat med asparges og chilimajones.
Denne retten har 119,84 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 3,33 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 7,7 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 16,56.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer med asparges og creme fraiche.Hummer med asparges og creme fraiche.
Denne retten har 137,37 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,53 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 9,79 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 19,21.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummerolje.Hummerolje.
Denne retten har 891,8 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 99 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,49.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Pasta med hummer og hvit saus.Pasta med hummer og hvit saus.
Denne retten har 116,28 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,55 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,4 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,89.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer med estragonsmør og potetpuré.Hummer med estragonsmør og potetpuré.
Denne retten har 178,33 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 7,44 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 14,35 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,12.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummersalat med mynte og lime.Hummersalat med mynte og lime.
Denne retten har 173,61 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 24,23 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 12,38.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Asiatisk hummer med stekt ris.Asiatisk hummer med stekt ris.
Denne retten har 164,19 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 22,69 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,45 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 16,42.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet hummer med urtesmør av basilikum.Grillet hummer med urtesmør av basilikum.
Denne retten har 230,59 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 21,33 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 11,83 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 11,4.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Hummer naturell kokt.Hummer naturell kokt.
Denne retten har 156,2 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 19,51 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,92 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 16,19.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Skalldyr til fest.Skalldyr til fest.
Denne retten har 85,8 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,51 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,52 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 22,4.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++





De beste Hummer oppskriftene

NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)
Homard Thermidor(Hummer thermidor)5.2143.83.278.7
Hummersuppe5.2162.86.45.312
Hummer naturell som forrett3.2Oppskriften har bilde73.20.915.40.8
Grillet hummer med urtesmør4.2171.30.513.212.9
Gratinert hummer4Oppskriften har bilde3610.212.334.4
Hummer på risseng3.8Oppskriften har bilde186.86.29.713.5
Hummer Lady Curzon4.71752.24.513.6
Hummer naturell3.5Oppskriften har bilde85.30.518.80.9
Hummermousse i hvitvinsgelé4.52011.55.716
Spaghetti med tomat og hummer3Oppskriften har bilde172.819.58.75.9
Hummersalat4129.91.34.611.6
Farsert hummersalat1.378.61.74.25.7
Hummer med fløtesaus3.5182.91.913.613
Fylte hummer2138.24.49.28.7
Hummerpatè 23Oppskriften har bilde224.61.410.419.7
Kokt hummer3Oppskriften har bilde85.30.518.80.9
Hummersuppe til forrett3Oppskriften har bilde114.24.25.47.6
Skalldyrsanretning2Oppskriften har bilde83.50.217.31.5
Vestkystsalat 3379.335.74.8
Skalddyrssalat 23135.40.88.710.6
Hummerhaler med krydderurter3113.51.957.7
Nyttårshummer3Oppskriften har bilde122.32.79.38
Skalldyr til fest3Oppskriften har bilde85.80.512.82.5
Hummer naturell kokt3Oppskriften har bilde156.219.5122.9
Hummer naturell med dressing3Oppskriften har bilde152.4114.410.1
Grillet hummer med urtesmør av basilikum3Oppskriften har bilde230.621.38.711.8
Asiatisk hummer med stekt ris3Oppskriften har bilde164.222.784.4
Hummersalat med mynte og lime3Oppskriften har bilde173.624.2103.8
Hummer med estragonsmør og potetpuré3Oppskriften har bilde178.37.44.514.4
Pasta med hummer og hvit saus3Oppskriften har bilde116.313.67.53.4
Hummerolje3Oppskriften har bilde891.800.299
Hummer med asparges og creme fraiche3Oppskriften har bilde137.41.510.39.8
Hummersalat med asparges og chilimajones3Oppskriften har bilde119.83.38.87.7
Hummersalat med mango og appelsin3Oppskriften har bilde84.656.73.9
Skalldyrstuing 23964.694.6
Capelli d`Angelo all`Aragosta3200.417.810.59.2
Zarzuela378.728.53.6
Tropisk salat368.53.46.82.8
Hummersalat i kokosnøtt3205.83.37.317.2
Pomelo og hummer salat399.37.37.54.3
Hummer i pikantsaus3184.91.213.213.8
Hummer med aïoli3254.5113.821.7
Hummer med kremet limemousseline3100.31.75.17.1
Hummerpaté3221.21.410.419.3
Hummerpudding3205.15.610.515.1
Hummermousseline med auberginevinaigrette3154.61.28.912.4
Hummerstuing355.70.91.85
Hummerfrikassé349.80.65.52.4
Hummer med spinat og gressløksaus369.80.38.83.3
Hummer americaine3119.122.87.9
Nantuasaus3151.75.93.812.5
Farsert hummer3221.55.79.317.8
Hummersuppe fra Hotell Klubben361.41.54.44.2
Grillet hummerhale327.80.26.10.3
Hummerkraft3145.22.60.88.3
Hummer med nellik og spinat3120.20.59.88.4
Skalldyrkraft3145.22.60.88.3
Hummersmør3126.30.516.76.4
NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.