Oppskrifter med Kreps som hovedingrediens hos Matoppskrift.no

Her har du ett tilfeldig utvalg av oppskrifter på Kreps hvor de 25 mest populære med bilde vises først, selvfølgelig om det finnes noen med bilde.
Viser inntil 10-100 oppskrifter av gangen, som du kan justere selv i tabellen. Her kan dere sortere og filtrere som dere vil

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften: Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Poeng: Beregnet ut fra deres egne vurderinger. Kan sorteres med å klikke på overskrift slik at man kan sortere ut de mest populære.
  • Bilde: Viser om oppskriften har bilde. kan ikke sorteres.
  • Kcal: Viser utregnet kalorier i Kcal på oppskriften. Kun når oppskriften har dette utregnet. Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Protein, fett og karbohydrater i gram per 100 gram av den ferdige oppskriften. Kan sorteres med å klikke på overskrift.



Noen gode oppskrifter med bilde


Prøv også Sjøkreps naturell.Sjøkreps naturell.
Denne retten har 73,2 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 20,31.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Ovnsbakt sjøkreps.Ovnsbakt sjøkreps.
Denne retten har 323,36 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,52 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 30,05 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 15,37.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Frityrstekte krepsehaler.Frityrstekte krepsehaler.
Denne retten har 201,46 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 18,7 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,86 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,17.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sjøkreps med pesto.Sjøkreps med pesto.
Denne retten har 476,44 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,61 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 47,34 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 24,49.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Kreps Jambalaya.Kreps Jambalaya.
Denne retten har 153,86 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,25 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,2 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 18,29.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sprø salat med bisque.Sprø salat med bisque.
Denne retten har 150 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,75 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 10,74 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,4.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sjøkreps med agurk- og fennikelsalat.Sjøkreps med agurk- og fennikelsalat.
Denne retten har 65,81 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 4,89 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,81.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet sjøkreps med ingefærsmør.Grillet sjøkreps med ingefærsmør.
Denne retten har 242,13 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 12,37 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 17,93 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 13,14.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet sjøkreps med estragon- og hvitløkssmør.Grillet sjøkreps med estragon- og hvitløkssmø.
Denne retten har 309,53 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,5 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 32,03 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,02.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Skalldyrspyd.Skalldyrspyd.
Denne retten har 86,41 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 4,7 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,07 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,47.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillede sjøkreps.Grillede sjøkreps.
Denne retten har 258,94 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,8 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 24,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 14,78.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Potet- og vårløksuppe med kreps.Potet- og vårløksuppe med kreps.
Denne retten har 37,8 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 2,02 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,72 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,88.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet sjøkreps med urteolje.Grillet sjøkreps med urteolje.
Denne retten har 235,58 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,52 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 22,32 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 21,74.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet sjøkreps med grillede grønnsaker.Grillet sjøkreps med grillede grønnsaker.
Denne retten har 106,93 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 14,6 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,63 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,81.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Grillet piggvar og lettrøkt sjøkreps med blomkålkrem og sjøkrepssitrongresskum.Grillet piggvar og lettrøkt sjøkreps med blom.
Denne retten har 168,35 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 2,27 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 14,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,94.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Skalldyr med sitrus til forrett.Skalldyr med sitrus til forrett.
Denne retten har 100,45 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,25 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 7,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,29.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++





De beste Kreps oppskriftene

NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)
Sjøkreps naturell4.2Oppskriften har bilde73.2015.91.1
Ovnsbakt sjøkreps4.9Oppskriften har bilde323.41.57.130
Krepsehaler og gorgonzolasaus5.3253.227.311.110.7
Frityrstekte krepsehaler4.2Oppskriften har bilde201.518.711.18.9
Sjøkrepsravioli4.5266.436.612.47.2
Kreps4.51.600.40
Enkel Curry-Krepsehale pasta4.5218.315.18.213.6
Sjøkreps suppe4103.61.53.28.8
Scampi Jambalaya482.711.43.12.1
Gratinert sjøkreps2.3228.70.45.422.8
Sjøkrepshaler i dill3152.232.314.3
Sjøkreps Provencale3702.61.53.2
Marinert scampi på spidd2.5148.42.23.213.8
Grillet kreps262.73.19.41.1
Kreps i majones2307.607.830.7
Krepsesuppe350.11.90.63.2
Sjøkreps med grønnsaker og smørsaus3270.34.11.726.2
Sjøkreps med pesto3Oppskriften har bilde476.41.610.247.3
Tarteletter med sjøkreps i urter3174.68.14.313.5
Grillet sjøkreps med grillede grønnsaker3Oppskriften har bilde106.914.64.52.6
Grillet sjøkreps med urteolje3Oppskriften har bilde235.60.57.922.3
Lettrøkt sjøkreps på jordskokkompott3119.28.33.57.5
Potet- og vårløksuppe med kreps3Oppskriften har bilde37.823.31.7
Grillede sjøkreps3Oppskriften har bilde258.90.84.324.8
Skalldyrspyd3Oppskriften har bilde86.44.77.44.1
Grillet sjøkreps med estragon- og hvitløkssmør3Oppskriften har bilde309.51.53.232
Kremet krepsesuppe de Luxe3175.21.54.914
Grillet sjøkreps med ingefærsmør3Oppskriften har bilde242.112.46.917.9
Sjøkreps med agurk- og fennikelsalat3Oppskriften har bilde65.84.92.53.9
Stekte krepsehaler. Persille/Smørsaus3136.61.61.613.2
Skalldyr med sitrus til forrett3Oppskriften har bilde100.45.21.57.8
Krepsehaler med grønne asparges og dill sabayonne3111.21.87.17.6
Bisque fra Odense31233.639.7
Krepsemix for 2382.99.97.70.9
Skalldyr i Guinnes3140.12.98.99.5
Sjøkreps estragon og blomkål brulée3126.52.25.110.8
Krepse wraps3171.417.49.26.7
Grillet piggvar og lettrøkt sjøkreps med blomkålkrem og sjøkrepssitrongresskum3Oppskriften har bilde168.42.3314.8
Scampi med ananas3122.53.36.57.6
Krepsehalestuing3125.34.65.99.2
Crépes med kreps3164.610.8511.1
Pannekake med krepsehaler i hvitvinssaus30
Sjøkrepssaus3132.80.92.113.3
Frityrkokte sjøkreps3285.414721.2
Krepsehaler i saus394.51.71.88.3
Krepsesmør3408.80.211.140.4
Parfait av ferskvannskreps3180.13.711.112.6
Fylt paprika med kreps363.15.95.51.6
Kreps etouffée31746.25.512.5
Kreps Limousin3123.32.12.96.5
Kreps med sitron og jordbær343.24.64.30.4
Sjøkreps i purreform344.42.76.10.3
Sjøkreps med kryddersmør3447.71.53.747.4
Sjøkreps med tilbehør391.910.18.91.1
Sprø salat med bisque3Oppskriften har bilde1505.84.410.7
krepsehaledigg39715.46.70.5
Kreps Jambalaya3Oppskriften har bilde153.913.215.34.2
Blåskjell og krepsehaler med saus i butterdeig3212117.514.1
Kreps i champagne3209.223.817.8
Kreps som i Limousin3123.32.12.96.5
Krepsesuppe 3382.91.42.97.2
Ovnsbakt sjøkreps med terte33391013.726.8
Sjøkrepskraft3145.22.60.88.3
Sjøkreps à la nage381.74.41.44.3
Sjøkreps med spaghetti3238.417.24.416.7
Sjøkreps med grapefruktkaramell380.96.21.14.2
Sjøkreps med grillet aubergine og rød pesto3253.11.71.525.8
Sjøkreps med kalvebrissel398.93.64.74.5
Sjøkreps med sjokoladesaus3401.816.43.635.1
Sjøkreps med soppsaus og stekt purre364.842.53.6
NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.