Koldtbord oppskrifter hos Matoppskrift.no

Her har du ett tilfeldig utvalg av oppskrifter på Koldtbord hvor de 25 mest populære med bilde vises først, selvfølgelig om det finnes noen med bilde.
Viser inntil 10-100 oppskrifter av gangen, som du kan justere selv i tabellen. Her kan dere sortere og filtrere som dere vil

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften: Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Poeng: Beregnet ut fra deres egne vurderinger. Kan sorteres med å klikke på overskrift slik at man kan sortere ut de mest populære.
  • Bilde: Viser om oppskriften har bilde. kan ikke sorteres.
  • Kcal: Viser utregnet kalorier i Kcal på oppskriften. Kun når oppskriften har dette utregnet. Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Protein, fett og karbohydrater i gram per 100 gram av den ferdige oppskriften. Kan sorteres med å klikke på overskrift.



Noen gode oppskrifter med bilde


Prøv også Laksemousse.Laksemousse.
Denne retten har 218,43 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,72 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 17,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 12,54.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Mousse fra havet.Mousse fra havet.
Denne retten har 212,41 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,64 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 17,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 12,71.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Egg- og skalldyrskabaret 2.Egg- og skalldyrskabaret 2.
Denne retten har 83,44 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 3,61 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,9 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,61.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Eggesalat 3.Eggesalat 3.
Denne retten har 279,35 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,79 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 26,85 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,19.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Fisk og godsaker i aspik.Fisk og godsaker i aspik.
Denne retten har 102,23 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,06 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,19 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 17,95.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Laksepaté.Laksepaté.
Denne retten har 214 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,68 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 17,32 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 15,27.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Deviled eggs(fylte egg).Deviled eggs(fylte egg).
Denne retten har 195,5 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,79 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 16,42 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,67.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Karbonader til koldtbord.Karbonader til koldtbord.
Denne retten har 96,99 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 4 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 5,03 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,08.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rekerand.Rekerand.
Denne retten har 119,8 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 2,08 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,84 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 13,39.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Fat med kyllingvinger og kyllingboller.Fat med kyllingvinger og kyllingboller.
Denne retten har 166,63 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,69 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 11,21 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,86.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Melon- og skinkeseilbåt.Melon- og skinkeseilbåt.
Denne retten har 83,81 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,76 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,73 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,96.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sitronsild.Sitronsild.
Denne retten har 126,28 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,22 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,08 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,45.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Røkelaks med eggerøre.Røkelaks med eggerøre.
Denne retten har 244,39 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,67 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 20,55 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 12,75.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Kalkunfilet med waldorfsalat.Kalkunfilet med waldorfsalat.
Denne retten har 176,02 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 6,19 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 13,5 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,77.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Silltårta.Silltårta.
Denne retten har 203,87 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,12 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 14,41 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,69.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Asparges og parmesanost i spekeskinke.Asparges og parmesanost i spekeskinke.
Denne retten har 299,76 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,95 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 21,6 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 25,46.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Paté med laks og røykt kolje.Paté med laks og røykt kolje.
Denne retten har 173,49 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,35 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 13,36 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 10,73.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Gravet kjøtt av storfe.Gravet kjøtt av storfe.
Denne retten har 153,13 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 3,65 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,99 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 18,53.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Gravet kjøtt av vilt eller får.Gravet kjøtt av vilt eller får.
Denne retten har 124,32 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 8,3 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,27 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 38,6.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rødvinssild.Rødvinssild.
Denne retten har 144,24 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,89 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 9,95.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Salat med bønner, paprika og sukkererter.Salat med bønner, paprika og sukkererter.
Denne retten har 87,6 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 12,48 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,92 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,62.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sildedelikatesser.Sildedelikatesser.
Denne retten har 149,07 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 1,8 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 11,43 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,85.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Skalldyrsanretning.Skalldyrsanretning.
Denne retten har 83,5 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,17 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,5 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 17,27.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Laksefarsert kalkunfilet.Laksefarsert kalkunfilet.
Denne retten har 117,36 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 5,13 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 5,34 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,27.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Marinert kyllingbryst på lun salatseng.Marinert kyllingbryst på lun salatseng.
Denne retten har 161,17 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 0,09 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 11,39.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++





De beste Koldtbord oppskriftene

NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)
Laksemousse4.8Oppskriften har bilde218.41.712.917.7
Syltede grønne tomater 14.278.819.40.10
Tunfisksalat 43.5121.42.812.66.6
Farmors sherrypudding4.9316.4172.524.3
Gammeldags sursild3.4117.38.56.66
Sursild2.8132.38.17.97.4
Mousse fra havet3.7Oppskriften har bilde212.41.611.217.9
Rømmesild4.4153.21.68.812.4
Egg- og skalldyrskabaret 24.2Oppskriften har bilde83.43.610.52.9
Aspik med reker2.7590.211.91.2
Purresild4.4155.55.210.710.1
Gravet sild med sennepssaus med dill5.2182.63715.8
Skogsopp-paté5178.15.2514.5
Skinke i aspik578.32.610.22.7
Kaviar av sik4.51763.1209.3
Fisk og godsaker i aspik2.2Oppskriften har bilde102.20.120.62.2
Eggesalat 33.6Oppskriften har bilde279.41.87.526.8
Fransk eggerøre med trøffelolje3.4255.88.89.820.1
Røkelaks-anretning4.2462.4273.537.8
Kryddersild 32.8168.216.25.19
Fransk landpaté med løkkompott og salat4.2252.64.58.521.8
Laksepaté3.4Oppskriften har bilde2140.713.717.3
Kaviar av ørret3.21763.1209.3
Aspic med egg492.65.18.93.6
Deviled eggs(fylte egg)4Oppskriften har bilde195.50.811.116.4
Karbonader til koldtbord2.7Oppskriften har bilde9748.25
Rekerand3Oppskriften har bilde119.82.188.8
Torskerognkaviar5289.50.911.626.6
Bringebærsild4.787.68.64.53.6
Kryddersild i tomatsaus4.7143.612.16.47.6
Fat med kyllingvinger og kyllingboller4.7Oppskriften har bilde166.61.714.411.2
Melon- og skinkeseilbåt4.7Oppskriften har bilde83.85.88.82.7
Sitronsild3.2Oppskriften har bilde126.310.26.86.1
Hvitløkspekket hjorterull4.3141.50.719.96.6
Akevittsild3.398.12.46.85.9
Appetitt-sild3.3101.812.64.53.5
Fransk harepostei3.3141.90.218.76
Røkelaks med eggerøre3.3Oppskriften har bilde244.40.714.120.6
Silltårta4.5Oppskriften har bilde203.910.17.414.4
Sursild 63137.88.28.37.8
Kaviar- og rekemousse4.5167.726.414.9
Dansk smørbrød med leverpostei4.5208.73.37.818.1
Kalkunfilet med waldorfsalat3Oppskriften har bilde1766.26.913.5
2 gode sildekrukker4.5117.111.85.65
Sild i dill4.5114.512.15.54.5
Sursild 24.5133.65.48.88.3
Lammeleverpostei4.51495.311.29
Skomakerlaks31905.31014.1
Karrisild4177.84.34.515.5
Gravet sild med majonessaus4191.30.97.417.5
Italiensk salat2.7247.45.23.922.5
Paprikasild 341538.69.49
Asparges og parmesanost i spekeskinke4Oppskriften har bilde299.8125.221.6
Paté med laks og røykt kolje4Oppskriften har bilde173.51.410.413.4
Gravet kjøtt av storfe4Oppskriften har bilde153.13.618.87
Gravet kjøtt av vilt eller får4Oppskriften har bilde124.38.318.81.3
Rødvinssild3.5Oppskriften har bilde144.211.95.86.7
Spekeskinke og appelsiner3.5404.21.416.436.7
Fileter av makrell3.568.51.79.10.9
Dansk leverpostei i form3320.12.49.730
Hvitløksild3153.82.35.713.4
Kryddersild3141.15.8710
Rullesylte3310.70.515.627.3
Ris mel kjeks(melk. egg og glutenfrie)3505.155.5329.8
Salat med bønner. paprika og sukkererter3Oppskriften har bilde87.612.55.20.9
Sildedelikatesser3Oppskriften har bilde149.11.89.611.4
Tysk svinesylte2.5145.10.220.96.7
Ovnsbakt leverpostei21786.69.812.3
Glassmestersild2191.1108.912.7
Fiskekabaret 2281.10181
Laks i aspic224.504.20.8
Tysk pølsepostei2240.211.610.916.5
Hvitløkspekket elgrull2142.90.720.26.6
Skalldyrsanretning2Oppskriften har bilde83.50.217.31.5
Nyttårspaier3Oppskriften har bilde326.2138.126.6
Kyllinglår med bacon3Oppskriften har bilde193.6016.614.1
Kyllingpakker3Oppskriften har bilde179.61.716.212
Marinert kyllingbryst på lun salatseng3Oppskriften har bilde161.20.120.28.9
Glassmestersild 53141.311.37.67.1
Sild i dill 23130.310.27.26.6
Sherrysild 33287.21.711.925.2
Kryddersild med akevitt3118.527.86.8
Koriandersild3109.711.45.14.5
Karrisild 23189.44.17.715.5
Sitrussild3165.927.714
Spekeskinke med fiken311810.710.53.3
Porsjonskabaret372.50.27.34.7
Sennepssild 43292.20.412.826.6
Broiler- og skinke-kabaret3115.11.18.18.7
Leverpostei fra Akershus3215.35.811.216.3
Leverpostei med griselever3216.75.111.316.7
Klassisk leverpostei3Oppskriften har bilde175.62.61611.2
Leverpostei med urter3Oppskriften har bilde175.42.516.111.2
Leverpostei med syltet pepper3Oppskriften har bilde174.72.41611.2
Leverpostei med bacon3Oppskriften har bilde185.12.215.912.5
Whiskygravet torskefilet389.23.615.70.9
Leverpostei fra Fagernes3163.91.617.19.8
Fenalår og poteter3252.76.28.121.6
Fiken i spekeskinke3Oppskriften har bilde110.411.78.72.7
Gratinert spekeskinke med asparges3108.94.48.46.3
Ostefylt paprika3191.22.31214.7
Kaviar av rognkjeks 23Oppskriften har bilde1763.1209.3
Tomatsalat med krutonger3Oppskriften har bilde1569.52.311.7
Aprikosfylt kalkunrull3Oppskriften har bilde114.489.14.4
Gåseleverfylt kalkunrull3Oppskriften har bilde136.90.319.26.5
Kyllingleverpaté med fiken3Oppskriften har bilde258.721.6914.8
Stekt squash som tilbehør3Oppskriften har bilde72.22.11.46.1
Mager leverpostei ( med svinekjøtt)393.75.313.81.9
Laksemousse 23Oppskriften har bilde237.214.812.414
Spekemat med eggerøre 13Oppskriften har bilde163.82.611.711.8
Marinerte vårgrønnsaker383.34.11.36.3
Fylte egg til buffet3Oppskriften har bilde224.38.1917.2
Aspargessuppe med butterdeigsnipper3Oppskriften har bilde82.93.83.65.8
Kylling med kald dillsaus3Oppskriften har bilde166.3215.810.5
Rekeruller med pepperrotkrem3Oppskriften har bilde159.47.310.69.6
Laksepaté 33Oppskriften har bilde162.33.410.111.9
Italiensk salat 43293.842.929.4
Krabbesalat 332941.611.726.5
Makrellsalat 33407.46.86.439.3
Purre- og Ålterrin med karrikrem3156.33.25.413.1
Skinke med asparges360.629.41.4
Juleskinke 33370.80.814.834.2
Laksefarsert kalkunfilet3Oppskriften har bilde117.45.111.15.3
Laksesylte på ingefær-crème frâiche398.81.86.17.4
Sildekoldtbord3Oppskriften har bilde181.72.813.412.9
Paté til koldtbord3162.61.917.89.3
Waldorfssalat til julebordet3185.96.32.616.2
Rødbetsalat til jul3115.57.71.78.1
Capresetårn med kaspolsaus3Oppskriften har bilde165.21.613.811.4
Karrisild 13Oppskriften har bilde142.91.47.811.6
Posteianretning3Oppskriften har bilde74.17.42.82.2
Lakseterrin 33Oppskriften har bilde220.414.911.212.6
Marinert laks i tre varianter3Oppskriften har bilde178.13.411.113.1
Reinsdyrpaté med tyttebær3Oppskriften har bilde151.80.816.89
Reinsdyrpaté med einebær3Oppskriften har bilde306.94.511.227
Urtebaguetter 23Oppskriften har bilde252.339.38.76
Squash- og gulrotspagetti3Oppskriften har bilde58.23.40.94.3
Krydrede kjøttboller med apetina3Oppskriften har bilde182.9616.710.1
Eggesalat til påske3Oppskriften har bilde74.53.45.34.2
Marinert asparges3Oppskriften har bilde71.64.31.84.8
Ris med egg og skinke3Oppskriften har bilde176.112.99.99.3
Chilistekt halloumi3Oppskriften har bilde232.83.612.918.4
Appelsin- og avokadosalat3Oppskriften har bilde82.35.51.25.7
Eggesalat med kapers3Oppskriften har bilde222.89.47.916.9
Snitter med kongekrabbe3Oppskriften har bilde201.93610.21.6
Skinkestek til koldtbord3Oppskriften har bilde128.90.121.74.6
Roastbiff langtidsstekt3Oppskriften har bilde133.90.121.65.2
Saltet elgrull352.746.81
Leverpostei av elg3187.55.613.212.2
Saltet elgrull i ovn341.3270.4
Abborkaviar3149.91.618.95.4
Gåseleverpostei3234.62.25.321.9
Dansk leverpostei32363.511.219.5
Skånsk løksild3155.26.610.29.7
Marinert sopp i eddiklake378.217.80.80.1
Kantarellsylte394.31.54.26.9
Laksekabaret3117.10.112.37
Røkt makrell som kuvertanretning3195.34.212.914
Hjortepaté3132.44.215.75.1
Delikatessekjøttboller3179.44.411.112.8
Kjellands sursild395.38.14.84
Kryddersildrulade med rødbeter3863.43.65.4
Paprikasild3110.512.74.94.2
Reinsdyrpostei3116.24.911.15.6
Reinsdyrpostei med grønn pepper i gelé3147.83.113.48.5
Rullesylte 23269.61.613.323.2
Mager leverpostei3145.94.612.38.5
Leverpudding av svin3101.912.75.43
Edelfiskanretning3122.429.98.1
Svensk sherrysild1115.87.35.86.7
Trendsild3100.65.76.95.3
Urtesild3319.11.49.430.6
Løksild3152.39.76.79.4
Syltet sild med hakket rødløk3136.15.46.99.5
Eplesild3146.510.88.27.7
Kalkun-kabaret37.80.40.40.5
Kyllingleverpostei 23188.51.212.214.8
Kyllingleverpaté 13272.60.710.222.9
Hvitløkgravet sild3130.41.35.211.6
Torskekabaret353.80.110.61.2
Ørretpostei med gressløksaus3219.61.312.718.1
Sild i eddikmarinade3127.518.14.64.1
Glassmestersild 23151.1998.6
Røkesild som kuvertanretning31536.710.89
Sennepssild3249.82.611.621.4
Sherrysild3108.27.854.2
Dill- og timiansild310119.61.91.6
Einebærsild3134.218.654.4
Marinerte sildefileter312818.14.64.1
Kryddersild med fersken3238.20.97.322.8
Tomatsild 43Oppskriften har bilde149.215.15.77.2
Balsamicosild3152.914.27.77.2
Gravet sild3277.510.513.720.1
Sennepsgravet sild3173.24.6714
Ande- og kalveterrin med pistasienøtter3218.21.814.815
Ansjospostei (Anchoïade)3100.31.410.85.5
Fransk paté3252.914.111.116.2
Fransk postei3134.6215.85.4
Fuglepostei3392.153.139.7
Fylt svinepostei3141.57.614.25.7
Dillfylte silderulader3140.610.87.67.2
Eddiksild31445.17.310.2
Egg med tunfiskmajones3271.60.311.225.1
Fasanpostei3103.71.910.95.4
Bestemors senneps-sild3194.24.77.216.2
Broiler og skinke-kabaret3114.818.18.7
Bruschetta 33Oppskriften har bilde207.69.413.512.6
Hønsepostei375.50.710.83
Krydderskinke32200.317.816.4
Kyllingleverpaté med madeira3286.52.77.424.7
Kyllingpaté3174.90.318.410.6
Kalvesylte350.90.48.81.5
Kjøttbrød (Meat Loaf)3164.131211.4
Kjøttkabaret3165.41.514.611
Kjøttpaté à la Lyon3197.2412.614.4
Kjøttpostei fra Tours (Rillettes)3301.30.214.626.9
Kjøttpostei med sjampinjonger3135.6129.45.3
Kjøttrullade3162.712.47.38.9
Paté3281.91.78.625
Polsk kalvepostei3151.71.215.89.2
Reinsdyrpatè3306.24.51127
Sursild - 23133.65.48.88.3
Svine- og broilerkjøtt i aspic3138.20.518.96.6
Svinepostei3321.40.511.430.4
Tomatsild 23Oppskriften har bilde144.511.668.1
Østersposteier3257.722.97.214.4
Sennepssaus 33436.916.62.240
Fransk fiskepostei3181.35.510.712.6
Kjøttpostei med krydderurter3132.90.318.26.2
Kjøtt i gelé3127.40.618.25.7
Sildesalat380.47.64.33.2
Lever- og kjøttpostei3220.62.91417
Tomatrand342.33.62.11.9
Sennepsgravet strømming3221.34.18.419
Sennepssild 63Oppskriften har bilde149.32.37.312.3
Sherrysild 23123.62.57.29.1
Sherrysild - 23108.27.854.2
Sild på russisk3155.46.95.411.7
Silderulader i løk og eddik3128.72.37.110
Skinke i persille-gelé343.30.26.71.2
Landpostei3168.61.615.810.3
Leverpostei3130.25.611.86.6
Leverpostei-sufflé3192.55.57.515.6
Linsepaté3304.347.321.80.9
Løksalat3251.32.26.723.7
Marinert ansjos3170.48.87.311.6
Marinert sild3231.42.77.920.8
Midtsommersild3199.77.57.415.4
Mors kjøttpostei3195.83.48.615.8
Oksepostei386.41.710.31.9
Olivenpostei3380.94.74.837
NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.