Oppskrifter med Ris som hovedingrediens hos Matoppskrift.no

Her har du ett tilfeldig utvalg av oppskrifter på Ris hvor de 25 mest populære med bilde vises først, selvfølgelig om det finnes noen med bilde.
Viser inntil 10-100 oppskrifter av gangen, som du kan justere selv i tabellen. Her kan dere sortere og filtrere som dere vil

Følgende info vises her:

  • Navn på oppskriften: Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Poeng: Beregnet ut fra deres egne vurderinger. Kan sorteres med å klikke på overskrift slik at man kan sortere ut de mest populære.
  • Bilde: Viser om oppskriften har bilde. kan ikke sorteres.
  • Kcal: Viser utregnet kalorier i Kcal på oppskriften. Kun når oppskriften har dette utregnet. Kan sorteres med å klikke på overskrift.
  • Protein, fett og karbohydrater i gram per 100 gram av den ferdige oppskriften. Kan sorteres med å klikke på overskrift.



Noen gode oppskrifter med bilde


Prøv også Risboller 2.Risboller 2.
Denne retten har 520,27 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 42,82 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 36,81 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 6,43.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Riskrem.Riskrem.
Denne retten har 184,37 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 12,45 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 13,73 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,64.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Riskrem med rødsaus.Riskrem med rødsaus.
Denne retten har 130,58 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,49 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,36 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,88.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Risgrøt 1.Risgrøt 1.
Denne retten har 92,64 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,74 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,78 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,31.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Sushiris.Sushiris.
Denne retten har 148,75 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 33,22 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,23 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,16.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Stekt ris med reker og kylling.Stekt ris med reker og kylling.
Denne retten har 144,18 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,66 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 5,92 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,96.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Stekt ris med egg.Stekt ris med egg.
Denne retten har 162,75 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 16,02 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,87 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,03.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Meksikansk ris.Meksikansk ris.
Denne retten har 62,23 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,09 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,17 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,37.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Stekt ris med kylling (fried rice).Stekt ris med kylling (fried rice).
Denne retten har 156 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 19,28 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 3,84 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,02.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rispudding 1.Rispudding 1.
Denne retten har 142,05 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,03 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 7,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 7,19.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Risotto med sopp og kjøttdeig.Risotto med sopp og kjøttdeig.
Denne retten har 96,76 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 14,37 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,38 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,36.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Stekt ris spesial.Stekt ris spesial.
Denne retten har 145,52 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 12,32 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 6,62 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,46.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Karri gryte fra Brasil.Karri gryte fra Brasil.
Denne retten har 190,63 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,64 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 13,11 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,49.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Risgrøt med lettmelk.Risgrøt med lettmelk.
Denne retten har 66,25 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 11,97 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,71 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,15.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Stekt ris med crabstick.Stekt ris med crabstick.
Denne retten har 120,33 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 14,26 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,81 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 4,38.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rizogalo.Rizogalo.
Denne retten har 92,94 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 15,27 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 1,76 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,63.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Risgrøt med laktoseredusert melk.Risgrøt med laktoseredusert melk.
Denne retten har 68,98 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 12,04 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,84 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,15.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Appelsinris.Appelsinris.
Denne retten har 123,38 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,16 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,18 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,42.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Ris med paprika.Ris med paprika.
Denne retten har 190,51 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 40,61 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,67 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 2,89.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rispudding de lux.Rispudding de lux.
Denne retten har 126,82 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 15,83 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,16 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 5,44.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Risengrynsgrøt 3.Risengrynsgrøt 3.
Denne retten har 59,79 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,29 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 0,71 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 1,09.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Yang Chow stekt ris.Yang Chow stekt ris.
Denne retten har 160,94 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 18,93 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,48 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,7.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Paella Valenciana.Paella Valenciana.
Denne retten har 163,25 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 13,06 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 8,63 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 8,68.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rispanne med strimlet egg.Rispanne med strimlet egg.
Denne retten har 96,64 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 10,71 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 2,56 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,73.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++

Prøv også Rissalat 3.Rissalat 3.
Denne retten har 133,72 kcal pr 100 gram.
Denne retten har 19,01 gr karbo pr 100 gram.
Denne retten har 4,98 gr fett pr 100 gram.
Denne retten koster Kr: 3,74.- pr 100 gram.
Les hele oppskriften her med fullt utregnet næringsinnhold ++





De beste Ris oppskriftene

NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)
Risboller 24.9Oppskriften har bilde520.342.83.836.8
Riskrem3.9Oppskriften har bilde184.412.42.713.7
Riskrem med rødsaus5.3Oppskriften har bilde130.611.51.98.4
Risgrøt 14.4Oppskriften har bilde92.611.72.93.8
Sushiris4.2Oppskriften har bilde148.833.22.80.2
Stekt ris med reker og kylling4.3Oppskriften har bilde144.211.710.65.9
Stekt ris med egg4.6Oppskriften har bilde162.8168.26.9
Meksikansk ris4.9Oppskriften har bilde62.213.11.60.2
Stekt ris med kylling (fried rice)4.3Oppskriften har bilde15619.310.13.8
Quabli palau4.4231.8213.714.5
Kokt ris med tyttebær og fløte4.20
Rispudding 14.7Oppskriften har bilde142134.97.7
Risotto med sopp og kjøttdeig3.4Oppskriften har bilde96.814.43.42.4
Stekt ris spesial4.6Oppskriften har bilde145.512.38.16.6
Fiskerisotto fra Portugal4.296.311.75.92.3
Karri gryte fra Brasil5.2Oppskriften har bilde190.610.66.913.1
Risgrøt med lettmelk4.2Oppskriften har bilde66.2122.90.7
Stekt ris med crabstick4.2Oppskriften har bilde120.314.38.62.8
Ristopper 25439.6635.518.2
Gul ris3.8127.8192.64.4
Stekt Thai-ris med kylling4.5133.92451.8
Sjokoladeboller4.2425.661.25.216.8
Basmatirispudding(0.A.B.AB)4145.218.55.95.1
Rispudding med vanilje518119.94.59.1
Ris pilaff3.891.217.31.81.5
Spinatris5113.911.626.2
Rismelk3.828.54.41.40.5
Rizogalo5Oppskriften har bilde92.915.341.8
Ris med tyttebær og melk4.7109.724.51.60.3
Indisk rispudding (Chaaval Ki Kheer)4.7187.4305.64.9
Ristopper4.7448.755.44.622.8
Risgrøt med laktoseredusert melk3.5Oppskriften har bilde69123.30.8
Risotto enkel3.2106.210.65.54.4
Appelsinris4.3Oppskriften har bilde123.410.21.88.2
Rajasthani Pilau4113.821.12.31.8
Ris med paprika4Oppskriften har bilde190.540.650.7
Indisk ris2.8121.121.42.62.7
Rispudding de lux3.7Oppskriften har bilde126.815.84.64.2
Riskaker2114.413.24.44.2
Risengrynsgrøt 33.3Oppskriften har bilde59.810.330.7
Yang Chow stekt ris3.3Oppskriften har bilde160.918.910.34.5
Hvitløksris med sterk kylling4.5153.218.26.95.6
Rispudding med mango4.5157.713.11.510.6
Mettende vintersuppe med Pistou4.588.46.91.45.9
Estanboli ba gusht4.5204.731.75.85.8
Sopprisotto fra gourmeten4.510019.91.70.9
Ris à l amande 24.5Oppskriften har bilde211.611.23.716.8
Rislapper 34.5189.126.276
Rislapper4.5147.519.56.44.8
Rissalat 34.5Oppskriften har bilde133.7192.25
Thailandsk søtris i kokosmelk4.5199.828.22.88.2
Paella Valenciana2.2Oppskriften har bilde163.213.17.88.6
Ananasris4.5103.911.61.35.7
Spansk risotto4.5119.114.14.14.6
Rispanne med strimlet egg4.5Oppskriften har bilde96.610.76.82.6
Koreansk risbrød(0.A.B.AB)4.5207.837.63.34.5
Tyrkisk pilaff med lammekjøtt4.586.6124.52.1
Arabisk ris4.5128.921.22.83.2
Grønnsakspaella4.582.811.41.73
Villris-risotto4125.712.72.56.3
Krydret ris på indisk vis4139.319.62.55.5
Yang chow fried rice4Oppskriften har bilde168.115.4107
Ris med reker og erter3.5154.322.782.6
Grønn risotto3.570.412.21.81
Stekt ris med strimlet omelett chorizo og salat3.5Oppskriften har bilde121.311.95.85.2
Løkstekt ris3Oppskriften har bilde111.118.623
Riskrem med Sukrin3Oppskriften har bilde144.58.42.411.1
Stekt ris382.13.55.94.4
Ris i Wok3111.615.27.42.2
Ris med bønner i wok3125.314.56.33.6
Rislapper 22143.619.44.75.1
Thailandsk søtris i kokosmelk med mango3191.935.31.94.4
Krydret ris382.915.42.60.6
Risbrød(0)3215.241.63.53.5
Risotto (candida)311518.97.20.9
Riskake fra Sørlandet3113.211.32.66.4
Krydret ris med mild saus2.59412.72.63.2
Rislapper uten gluten. melk. sukker1.779.57.443.3
Skalldyrrisotto1.779.311.34.11.7
Risengrynspudding og hvitvinsgelé med vaniljesaus2.5Oppskriften har bilde120.114.13.83.7
Rispilaff2138.122.92.53.9
Ristopper 32498.9296.239.5
Chinese fried rice Chao Fan2Oppskriften har bilde177.320.88.26.4
Sushi med purre og omelett2Oppskriften har bilde132.8176.14
Thai stekt ris med ananas2Oppskriften har bilde122.914.96.83.6
Pilaffris2108.81922.6
Meksikansk rispudding2164.730.62.63.4
Riskake med nøtter og rosiner313114.16.55.2
Brennende rissuppe332.64.90.70.9
Bananer på risseng312417.43.34.4
Couscous med lam3113.51210.42.3
Egg og ris med rekesaus3194.12278.3
Enkel risotto3169.218.5105.8
Indisk risrett med reker3148.89.15.89.8
Italiensk rissalat3126.716.72.45
Kalveragu i risrand374.48.95.51.6
Karriris med mandler3260.438.75.48.6
Kjøttboller med karriris3162.411.911.17.6
Kokosris3634.135.83.752.8
Krydret risrett med sjøkreps380.27.54.33.5
Kylling-risotto380.36.852.5
Louisiana ris3121.98.47.85.9
Løk og ris378.211.532.1
Orientalsk ris311313.92.94.7
Ris med frø og krydder3133.522.73.82.8
Sjokoladeris 230
Rissalat fra Sevilla3184.212.45.312.2
Rissalat med paprika381.16.64.23.8
Sardin- og rissalat3129.315.14.45.5
Krydret rissalat3327.258.56.27.3
Rissalat3134.49.94.18.2
Rissalat med urter3133.4164.25.7
Spansk rissalat3170.18.88.610.7
Rissalat med sorte oliven393.511.84.42.4
Rissalat med blåskjell eller tunfisk3128.915.583.7
Rissalat med mais og erter3195.620.54.99.1
Com chien duong chau (Stekt ris)3235.837.614.33.1
Riskroketter med ost3464.59.98.743.2
Vegetarrisotto384.310.33.13
Ris med grønne erter (Risi e bisi)3199.216.77.410.8
Ris med tomatsmak (Tamater Pulao)3129.6212.83.7
Ris med tørket frukt (Mewa Pulao)316625.93.85
Søt safranris (Keshar Bhat)3256.939.52.49.8
Safran- og kardemommeris3131.228.13.50.5
Tomatris3100.4192.41.4
Basmatiris med nøtter3189.619.74.39.9
Minnesota-ris350.1101.50.3
Meksikansk ris 2387.414.422.2
Rispudding (Arroz con Leche)3164.730.62.63.4
Risgrøt melkefri368.214.11.10.8
Risklattkaker3112.31553.5
Ris pudding middag3132.6166.14.5
Ris posteier3112.717.82.33
Gresk sitronsuppe387.27.25.83.7
Risengrynspudding 33200.618.25.211.8
Rissalat med grønnsaker og spekeskinke3155.914.88.66.4
Rismelk 23284.60.30.9
Risotto med marinerte tomater3111.215.93.82.8
Pulao3243.1507.31.1
Kokosnøttris med rabarbra og carambole (stjernefru398.219.61.20.2
Risotto Base3180.719.23.59
Fiskerisotto med safran3115.813.84.44.4
Balti Karri350.22.86.91
Risotto med egg og asparges343.55.62.41
Ragnhild`s resteparty!!316718.36.27.4
Risroulader3102.88.364.4
Banankarry381.213.91.71.8
Pilaffris 23138.519.61.85.8
Vegetarisk risotto3164.432.541.3
Ridende engler392.613.82.52.9
Ris i grønnsaker381.111.84.21.5
Ris med bønner390.317.430.3
Ris med sopp38717.52.70.2
Risengrynspannekaker3135.8145.26.4
Risfylte paprikafrukter394.38.65.24
Risnudelruller med kylling3125.55.114.85
Risotto alla Milanese313112.62.47
Risotto med grønne erter381.211.42.32.4
Risotto med pølse398.78.72.75.7
Risotto med skalldyr 23103.86.211.63.5
Rissalat fra India3113.210.55.25.2
Ris- og tunfisksalat3101.912.74.73.3
Rød ris3109.213.21.85
Safranris392.415.51.92.3
Sitronris med fisk370.86.66.22
Frityrstekte risboller3292.7249.717.3
Grønn ris389.214.42.32.1
Ris med friske krydderurter3395.164.86.711.9
Stekt ris 13111.412.96.33.4
Krydret risrett à la Hong Kong311713.67.43.5
Ris og bønner3669.53.61.1
Risotto med vri368.7131.70.7
Ris og erter med pølser3226.120.99.910.9
Risotto med fisk og reker396.712.85.72.1
Risotto3148.4132.98.8
Indisk tomatris3100.2192.41.4
Risgryte med bacon395.210.63.93.9
Risotto med sopp3103.914.42.93.4
Rispanne med reker3Oppskriften har bilde82.89.25.12.3
Rispudding med ost. sjampinjonger og egg312611.35.46.1
Frityrstekte riskaker3124.825.33.11.1
Risrett a la Bastian Dahl3205.215.17.812.4
Riskrem fra Akershus3Oppskriften har bilde116.98.218.9
Riscrispkaker(0.A.B.AB)3349.6665.76.2
Julegrøt 33Oppskriften har bilde94.914.12.82.9
Brun rissuppe352.73.52.43
Gulrot/ris pannekaker3166.825.77.53.4
Villris og basmatiris-pilaff(AB.0.A)3365.5558.711.8
Dolmades uten kjøtt30
Naturrispilaff(AB.0.A.B)390.814.61.62.7
Villrissalat(AB.0.A)3388.144.46.419.4
Kamut og basmati rissalat(0.A)3165.614.85.19.2
Glutenfritt bakemaskinbrød3178.4355.71.2
Thailandsk søtris i kokosmelk 23280.445.14.29
Thailandsk søtris med bananer i kokosmelk3221.443.48.10.6
Thailandsk risball i kokosmelk3334.4744.42.1
Fyll til svinekjøtt eller fjærfe3249.5234.415.2
Grønnsakrisotto i mikroen387.416.22.31.1
Rispudding med ost og skinke3147.514.610.84.8
Rispilaff med revet ost3142.8176.15.5
Rispudding 23108.316.53.43.1
Pina colada pudding3196.6245.87
Risvaniljekrem391.113.44.32.2
Lime og korianderris3341.765.77.95.1
Stekt ris med røkt makrell3Oppskriften har bilde154.715.98.95.8
Champorado3Oppskriften har bilde223.738.65.45
Rissuppe med egg3Oppskriften har bilde76.411.43.31.9
Stekt ris med reker (khao phat kung)3Oppskriften har bilde180.220.68.86.6
Stekt ris med kylling. ananas og cashew. (Khao phat kai)3Oppskriften har bilde153.615.18.46.3
Grønnsaksrisotto3Oppskriften har bilde100.1153.12.9
Rispanne med laks og crabstick3Oppskriften har bilde141.413.49.45.1
Risengrynsgrøt med bringebærgelé3Oppskriften har bilde154.122.71.46.2
Enkel adobo rispanne3Oppskriften har bilde157.714.613.94.6
Lemon rice3Oppskriften har bilde195.220.66.39.4
Hjemmelaget riskrem med bringebær- og pasjonsfruktsaus3Oppskriften har bilde188.220.12.510.6
Cajun rice3Oppskriften har bilde85.91621.2
Bibimbap3Oppskriften har bilde83.69.84.42.5
Sopprisotto spesial3Oppskriften har bilde130.517.12.65.6
Stekt ris med okra3Oppskriften har bilde132.418.15.33.9
Khao pad thai3Oppskriften har bilde162.318.46.86.2
Enkel thai stekt ris3Oppskriften har bilde130.511.68.95
Sushiruller med reker3Oppskriften har bilde73.510.86.20.5
Kedgeree 23Oppskriften har bilde111.113.78.42.3
Rissalat 43Oppskriften har bilde159.711.2410.3
Risotto med grønnsaker3Oppskriften har bilde87.412.12.13.2
Risgrøt med kirsebær lavprotein392.222.40.30
Risgryte med bacon og stekt sopp3116.515.83.74
Stekt ris med grønne erter og bønnespirer3115.911.773.8
Risotto med reker 23Oppskriften har bilde122.313.710.12.9
Bacon risotto3Oppskriften har bilde13213.53.47.1
Salat med sitron3Oppskriften har bilde81.84.48.23.1
Sushiris til 43Oppskriften har bilde153.434.82.50.2
Buchi3Oppskriften har bilde287.744.57.28.3
Risburgere alà Yaman3141.126.14.81.6
Rissalat 13208.411.17.414.6
Stekt egg med ris og reker i wok395.46.77.14.1
Ris med kjøtt og paprika i wok3113.66.811.14.3
Ris med spinat i wok3160.210.34.710.5
Risfromasj3219.217.43.315.1
Rispudding 33Oppskriften har bilde106.616.84.52.3
Riskrem 33Oppskriften har bilde215.6153.415.7
Chiliris383.312.841.3
Risotto enkel 23130.812.35.95.9
Spansk ris379.6162.40.3
Pilaffris med løk og squash384.713.22.61.8
Asparges-risotto med sitron 13102.216.71.92.7
Risotto og sopp383.29.952.2
Rissuppe 23285.70.70.1
Indisk rissalat3113.611.23.45.8
Aprikosris3113.925.22.10.2
Mager karrysalat391.416.94.10.4
Riskake fra Lyngør3162.119.747.4
Kokosris 23277.823.94.817.7
Krydret ris 2397.218.12.11.6
Ris med basilikum og hvitløk3143.811.19.86.2
Røde ris med karrypasta3118.320.92.22.8
Thai rissalat3135.619.14.94
Klisterris med bananer316222.93.66
Lett anretning med ris3114.114.24.14.4
Lettvint paella379.79.94.62.2
Pølserisotto 2377.310.13.12.5
Risotto med jegersaus314714.23.67.4
Rissifrutti397.512.73.73.5
Domatesli pilavis (tomatpilaf)388.315.31.92
Risotto med spekeskinke. røkelaks og asparges3Oppskriften har bilde191.211.17.112.1
Karry pilaff3118.414.77.42.9
Risotto med grønn asparges. tomat og spinat3122.210.11.87.1
Ris a la Kashmir3137.3293.60.6
Risgrøt (Baby)31051524
Ristopp Sikkilsdalshorn3132.425.31.92.5
Stekt ris med skinke3Oppskriften har bilde148.511.610.36.2
Asparges-risotto med sitron3102.216.71.92.7
Stekt ris 23Oppskriften har bilde148.511.610.36.2
Rødvinsrisotto383.413.51.30.3
Grønnsaksrisotto med fiskestykker3Oppskriften har bilde83.514.83.70.8
Maisrisotto3Oppskriften har bilde282.432.17.813.1
Risotto di funghi393.411.33.73.4
Risotto med skalldyr3119.812.14.75.7
Rispudding319418.22.912.1
Rissalat 23180.414.16.110.9
NavnPoengBildeKcalKarbo(gr)Protein(gr)Fett(gr)





Ansvarlig utgiver: © 2002- Databasesør AS Adresse: Matoppskrift.no,
Major Laudalsvei 6, 4630 Kristiansand Orgnr.: 911 668 602 mva.